Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem u divy lvl 19. Sam mam niedługo 29, i wiem czemu mimo wyjścia z przegrywu nie chcę się wiazać. Diva jeszcze pogadała, tiktoki poscrolllowaliśmy. A rówieśniczka po przejściach co mi da? Białe małżeństwo po własnej karuzelii, powaga, bo wszystko ma za sobą, kondycja fizyczna 45 latki, marudna,z nudzona, wymagająca, dodatkowo potencjalni teściowie w pakiecie. #przegryw #blackpill #divyzwykopem
  • 37
@dondonu: protip: znajdź sobie laskę ogłaszającą się na Telegramie / insta - będziesz miał fajną dziewczynę, która nie umawia się z januszami i, którą będziesz mógł ruchać bez gumy pod warunkiem pokazania badań. Opcja najlepsza ( ale jednocześnie najdroższa, więc musisz mieć kapitał ).
No i wykopki klasycznie piszą jakieś emocjonalne bzdury powyżej; tak naprawdę stałe relacje mają tylko jedną zasadniczą przewagę nad dziwkami - możesz ruchać bez gumki.

@dondonu:
Bzdury trochę.


@Ivan_III: #!$%@? głupoty miszczu. Czyli miałeś #!$%@?- nie związek. W normalnej, niewymuszonej relacji kobieta tak czesto inicjuje seks jak facet a czasem i wiecej. Mam kolejny taki zwiazek i nie ma tam ani sponsoringu ani lochy 4/10 ani dawania atencji( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest wlasnie cope z Waszej strony. Jak wchodzi sie w #!$%@? partnerki to ma sie #!$%@? zycie. Choc zgdzam sie ze
No i najwazniejsze- jesli w zwiazku targetujesz seks to nie jestes gotowy na zwiazek :)


@vauecki: No więc co powinno się targetować? Skoro wchodzisz w związek przede wszystkim po to, żeby mieć seks, to logiczne jest, że targetujesz seks. Tylko bez fikołków pls.
@Ivan_III: Gdybym targetował seks to bym bujał sie w fwb albo inne ons. Zwiazek oparty jest o wzajemne pożądanie i chec seksu na rownym poziomie ale te najsensowniejsze to traktowanie kobiety jak partnera- przyjaciela. To wychodzi w praniu. Masz kobiete ktora daje Ci substytut kilku rzeczy ktore miales dotychczas- cos z rodziny, cos z kumpli i cos z kochanki. Jak zwiazek opiera sie tylko o jedna rzecz to jest albo niedojrzały
@vauecki: Człowieku mam niedługo 29 lat. Laski potraią kochać faceta jak są bardzo młode, a po iluś tam związkach chcą potem stabilizacji i nudnego życia z jakimś frajerem co nie dostanie 15% tego co jej ex, gdy się całowała po raz pierwszy w czasach szkoły, albo gdy pełdna podniety miała ONSy jako studentka. Wiesz jak wyglądają związki moich rówieśników? Robota, pielnie ogrodka u teściów i zasuw na kredyt. Nie tego pragnę.
protip: znajdź sobie laskę ogłaszającą się na Telegramie / insta - będziesz miał fajną dziewczynę, która nie umawia się z januszami i, którą będziesz mógł ruchać bez gumy pod warunkiem pokazania badań. Opcja najlepsza ( ale jednocześnie najdroższa, więc musisz mieć kapitał ).

No i wykopki klasycznie piszą jakieś emocjonalne bzdury powyżej; tak naprawdę stałe relacje mają tylko jedną zasadniczą przewagę nad dziwkami - możesz ruchać bez gumki.


@Ivan_III: Dzięki za
Laski potraią kochać faceta jak są bardzo młode, a po iluś tam związkach chcą potem stabilizacji i nudnego życia z jakimś frajerem co nie dostanie 15% tego co jej ex, gdy się całowała po raz pierwszy w czasach szkoły, albo gdy pełdna podniety miała ONSy jako studentka.


@dondonu: chłopie generalizujesz bo Ty masz #!$%@? doswiadczenia. Trafiasz na złe laski albo zle celujesz. Ja nie narzekam a mam 32 lata :) Zgadza
diva nie da Ci czegos co dostaniesz w prawdziwym związku- uczucia pożądania i poczucia uprawiania go z bliską osobą.


@vauecki: ciekawe czy po 5 latach bycia w związku bedzie nadal to uczucia pożadania ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczerze wątpie