Wpis z mikrobloga

Gdzie mam się zgłosić na leczenie z powodu braku bliskiej, intynmnej, relacji? Kto zajmuje się leczeniem incelstwa? Standardowa terapia zrobiona, z innymi rzeczami sobie w życiu radze a brak jakiekolwiek powodzenia w dążeniu do poznania kogoś mnie zupełnie zgniata psychicznie. Teraz leżę w psychiatryku ale to wciąż leczenie doraźne, leki czy "zajęcie się hobby" pomaga chwilowo a koniec końców przyczyna depresji i myśli sznurowych tj samotność pozostaje nierozwiązana.
Seksuolog dla kogoś kto ma 25lat i za ręke kobiety nie trzymał? Średnio.
Terapia klasyczna? Też nie spotkałem się z ani jednym terapeutą, który by potrafił to ugryźć, inne problemy tak ale nie ruchać w tym wieku to tylko współczucie otrzymywałem i frazes, że kiedyś się trafi xD
A coś wypada zrobić bo koniec końców jeśli nic się nie zmieni to się skończy na samobójstwie.

#przegryw #seks #samobojstwo #zwiazki #psychologia #psychiatria
  • 23
  • 1
@srogi_grzyb: Myślałem nad tym ale to będzie tylko kolejna cegiełka, żeby sobie dowalić. Mnie nie ineteresuje mechaniczny sex z niechęcią, w dodatku słono płatny XD
Jedyne co z tego wyniose to wniosek, że jestem śmieciem i jedyna opcja na bliskość to taka bardzo wątpliwa transakcja gdzie obie strony brzydzą się sobą.
  • 1
@srogi_grzyb: Ale przecież nie dowiem się, że są przereklamowane bo nie dostane związku tylko jednorazową usługe. Dowiem się co najwyżej, że seks jest mega #!$%@? z panią, która cię nie lubi. A to w sumie wiem i bez takiej wizyty XD
@MrSknerus generalnie ciężko z tym, słyszałem kiedyś że w USA są jacyś psychoterapeuci którzy się w incelacach specjalizują ale u nas raczej takowych nie ma. Powiem ci tak, uważam że są ludzie którzy w inny sposób żyć nie umieją u nie mogą niż samotność. Ty jej nienawidzisz ale podświadomie jesteś od niej uzależniony, bo żyjesz w taki sposób całe życie. Nie rób sobie nadzieji
@MrSknerus: divy to brutalny, acz bardzo skuteczny sposób na ogarnięcie siebie, nauczenia się pragmatycznego myślenia o relacjach oraz zwiększenia pewności siebie. To, co teraz robisz to użalasz się nad sobą i naiwnie liczysz na to, że jakiś szaman znajdzie dla Ciebie genialne lekarstwo które magicznie sprawi że znajdziesz się w szczęśliwej relacji. Jedyne "genialne" lekarstwo dla Ciebie to zaakceptowanie brutalnej rzeczywistości, że życie to nie jest bajka - skoro przez 25