Wpis z mikrobloga

Dobra, po roku na tym portalu uważam że jest to jednak toksyczne środowisko a moja obecność tutaj nie ma sensu. Więcej wkładam niż dostaje a ilość nieuzasadnionego hejtu powoduje że odechciewa mi się pisania. Przechodzę na hejto a tutaj usuwam konto.
Mam was dość.
#wolski #wolskiowojnie #geopolityka #ukraina #polityka
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wap30: I miał rację. Obrona państwa jest nadrzędnym obowiązkiem wszystkich obywateli. Bez tego państwo nie istnieje. Bez tego sojusze nie istnieją. Jeżeli my nie będziemy gotowi przystąpić do wojny w przypadku ataku np. na Estonię, to nie możemy oczekiwać, że komukolwiek będzie się chciało wysyłać wojska do Polski. NATO będzie martwe. I w przypadku Polski wojska rosyjskie w przeciwieństwie do tego co się stało na Ukrainie mogą stanąć w tydzień
  • Odpowiedz
Obrona państwa jest nadrzędnym obowiązkiem wszystkich obywateli


@Dragonan: oczywiście że tak nie jest, jak już to obywateli będącymi mężczyznami w wieku poborowym. Zresztą możesz sobie tak (błędnie) zakładać, temat już był wałkowany do bólu i jak jeszcze nie załapałeś o co chodzi to ten statek już niestety odpłynął. Piszę o jego retoryce przy okazji, która jak sam niewątpliwie przyznasz, była obrzydliwa. Nie odwracaj kota ogonem, a już tym bardziej żeby
  • Odpowiedz
@Dragonan: Dla mnie czlowiek ktory potrafi poleciec w kulki nawet z czyms takim jak podpis, albo ktory popiera przymusowe wcielenie do sluzby wojskowej na Twoj koszt, nazywajac Cie ksiezniczka za 3k USD jest HIPOKRYTA.
Wiec pozwalam sobie traktowac go jak hipokryte.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: jakbyś podpisywał książki jak Pan Bóg przykazał, wówczas nie byłoby takiej fali hejtu. Dostając bezładną kreskę, którą narysowałaby nawet krowa z przywiązanym długopisem do kopyta - każdy by się wkur*ił.

  • Odpowiedz
obywateli będącymi mężczyznami w wieku poborowym.

@Wap30: No to potwierdzasz, bo mówimy o obowiązku w formie poboru. A sam obowiązek w ogóle dotyczy wszystkich w tym kobiet. Realizowana jest tylko inaczej.
Temat był wałkowany do bólu w formie wyzywania Wolskiego i kretyńskich argumentów o wolności. Nic więcej się nie pojawiło. Ten statek rzeczywiście odpłynął, bo społeczeństwo pogrążyło się w próżności i nie wie, że ma jakiekolwiek obowiązki wobec państwa, społeczeństwa
  • Odpowiedz