Wpis z mikrobloga

a ilość nieuzasadnionego hejtu powoduje że odechciewa mi się pisania.


@wolskiowojnie: ale większy hejt zaczął się dopiero po tym jak się popisałeś podpisami XD
Więc nawet na 1 kwietnia to dobra decyzja, możesz się pod nią śmiało podpisać i w inne :D Nawet to zrobię w twoim imieniu:
Pobierz Usmiech_Niebios - >a ilość nieuzasadnionego hejtu powoduje że odechciewa mi się pisan...
źródło: W
@wolskiowojnie: wykop jest toksyczny, ale hejt w Twoją stronę nie był nieuzasadniony. Wyświetlenia filmików z Twoim udziałem napompowały Ci ego i zacząłeś krytykować Bartosiaka, któremu do pięt nie dorastasz. Za to między innymi dostałeś hejt. Sodówka uderzyła do głowy. Ale zamiast spojrzeć w lustro oczywiście lepiej sobie to zracjonalizować, że wszyscy inni są w błędzie a nie Ty. Na youtube i twitter też masz hejt swoją drogą.
@wolskiowojnie:

Dobra, po roku na tym portalu uważam że jest to jednak toksyczne środowisko a moja obecność tutaj nie ma sensu. Więcej wkładam niż dostaje a ilość nieuzasadnionego hejtu powoduje że odechciewa mi się pisania.


Nie rób tego. Daj żyć przynajmniej jednemu portalowi. Pozwól ludziom odpocząć od ciebie.
Tam ludzie wkladają i nic nie oczekują w zamian!

Hejto to nie jest portal dla ciebie.