Wpis z mikrobloga

od tych parszywych asfaltów to bardziej tylko nienawidzę rasizmu

idioci uwierzą w każdego randomowego tweeta, jeśli tylko wygląda wystarczająco profesjonalnie (nawet podpisali WHO, OECD i CDC, pełna profeska)

@Monifufka: no ludzie już tak mają, niektórzy nawet uwierzą, że to prawdziwy tweet. inni z kolei nie zastanowią się skąd u licha pojawił się tutaj wycinek zrzutu ekranu sprzed pięciu lat. Większość dominująca przytłaczająco aż, ani nie zna angielskiego, ani nie zagląda na
Ciągle nie mogę wyjść z podziwu z jaką determinacją biali suprematyści nakręcali biedę i kulturę przemocy w murzyńskich gettach


@sidhellfire: Jeżeli myślisz, że skutki systemowego rasizmu i sam systemowy rasizm możesz znieść ustawą, i wtedy już niech czarni sobie radzą (a jak sobie nie radzą to peszek, ich wina ;D), to gratuluję researchu ziemkiewiczowskiego xD

Polecam
johny-kalesonny - >Ciągle nie mogę wyjść z podziwu z jaką determinacją biali supremat...
@SGTIHALIT: Mógł też dać z podziałem na płeć, a podpis zostawić ten sam


@bigos555: Usa ma ludność 330 mln z czego Czarni to 13%, odpowiadają oni za 52% popełnianych MORDERSTW. z tych 13% powiedzmy że połowa to mężczyźni, a więc 6.5% Ludności USA odpowiada za 52% popełnianych morderstw.
Jeszcze by można iść trochę dalej i zapytać ile z tych 6.5% murzynów to dorośli, ale oni już od dziecka zajmują się
DrTRAPH0USE - >@SGTIHALIT: Mógł też dać z podziałem na płeć, a podpis zostawić ten sa...

źródło: Nxefu7JdZg5NayMevA3PwQTrXwvrmgUYoDKf4eRo_vI

Pobierz