Wpis z mikrobloga

@Kutafonix215: 1,1mln za 60m2? Jak wtórny reaguje na to? Jeszcze jakiś czas temu za 5mln można było sobie postawić jakąś nie dużą przemysłową halę lub zbudować 2-3 kondygnacyjny budynek usługowy albo jeden poziom porządnego budynku biurowego (też w stanie deweloperskim do adaptacji). W którym momencie ceny tak odskoczyły od kosztów?
@bdg-bro: mysle ze to tez kwestia wzrostu cen: place, materialialy, obsluga dlugu. Wszystko #!$%@? w kosmos. Poza tym w krk juz nie ma dzialek, tylko zadupia zostaja. Jak ktos ma cos jeszcze w zasiegu komunikacji to dodaje sobie bonus do ceny. Tutaj w ogole lokalizacja jest bardzo dobra, ale to nadal zwykle bloki #!$%@? xD a nie jakies wislane tarasy 2.0
@Kutafonix215: wiślane 2.0 to jeszcze droższe były/są z sensownymi układami. W dodatku tam będzie o wiele więcej mieszkań pod wynajem, a klatki są takie mocno hotelowe. Jakoś mi bardziej się podobają wiślane 1.0. No ale widać tam, że to jest bardziej "premium".
W tej inwestycji co wrzuciłeś screena już były 2 podwyżki cen w tym roku, a ludzie nadal kupują.
@majkel88: dziwne, ja mam na Krowodrzy Górce 2 pokoje, mogę sprzedać jak się ktoś znajdzie za 10,5k/m2 i brak chętnych. Ciężko uwierzyć w te 15k/m2 w Hucie xD No chyba że za tyle wystawiają, ale bez efektu to ok :)