Wpis z mikrobloga

Nawiązując do wpisu @deityrain odnośnie koksów z siłowni. Znalazłem Instagrama największych typów z siłowni na którą chodzę. Okazuje się że to gymcele. Jeden typ ma 34 lata, sylwetkę kulturysty i 2 metry wzrostu. Na wszystkich zdjęciach jakieś motywacyjne gunwo typu "never give up", "jeśli wygrasz z samym sobą, to możesz wszystko". Do tego lans na jakiegoś gruza. Żadnej baby ten chłop nie ma. Tymczasem oskarki z vifonem na łbie to w przerwie od machania hantlami przelizują się z julkami. #przegryw #mirkokoksy #blackpill #przemcel
ArthurFleck - Nawiązując do wpisu @deityrain odnośnie koksów z siłowni. Znalazłem Ins...

źródło: quzxj07878a51

Pobierz
  • 23
@ArthurFleck: Nawet jak masz ciało adonisa to #!$%@? z tego jak masz złą mordę.
Warto zauważyć, że przez "złą" nie mam na myśli brzydkiej, bo taki brzydki chłop z ryjem ogra, ale masywnym ciałem z będzie miał lepsze branie niż taki wyrzeźbiony chłop, ale no ze zwykłą, a wręcz lekko kobiecą twarzą.
@Szczuroskoczek_: Sam jestem raczej skinny niz muskularny ale nigdy bym nie powiedział ze silownia daje coś w relacjach z kobietami. Jak juz to siłownia daje coś w relacjach ze samym sobą. A to posrednio wplywa na wszystki. Zdecydowanie trudniej być nieśmiałym kiedy masz sylwetkę której ludzie ci zazdroszczą i czujesz sie w niej dobrze. Nie bez przyczyny większość ludzi z tagu przegryw w pierwszej linijce wymienia nadwagę.