Wpis z mikrobloga

Wczoraj wrzuciłem film na którym rosyjska artyleria strzela do ukraińskich jednostek. Użytkownik @robertkk zarzucił mi kłamstwo i wrzucanie fejków. https://wykop.pl/wpis/70855981/ogladajcie-szybko-bo-szybko-zniknie-xd-no-z-combat
Twierdził że to Ukraińcy strzelają do Rosjan. Jako dowód wrzucił nagranie z tego samego miejsca ale z innego czasu. Na moim nagraniu widać palący się pojazd a na jego widać że ten pojazd jest już wypalony, zero jakiegokolwiek dymu. Pora dnia a nawet warunki pogodowe są inne. Twierdził że nawet Rosjanie usuwają to nagranie bo przedstawia zabijanych Rosjan co jest kłamstwem. To nagranie wrzuciło już kilka znanych osób na twitterze. Staliście się ofiarą zorganizowanej akcji osób które osobiście nazywam ukraińskimi onucami. Są to osoby które od pierwszego dnia wojny robią wszystko żeby ukryć to jak wygląda ta wojna. Obie strony tej wojny ponoszą gigantyczne straty sprzętowe i osobowe. Jednak pewna grupa wykopków od samego początku próbuje zakłamać konflikt i pokazać go w taki sposób jakby Ukraina broniła się właściwie bez strat. Jak gdyby był to dla Ukrainy zwykły spacerek. Z tego powodu każdy wrzucający nagrania na którym widać nawet niewielkie rosyjskie sukcesy jest prześladowany i wyzywany od ruskich onuc. Jak widać ta grupa osób potrafi nawet kłamać w żywe oczy i zarzucać komuś szerzenie fejków. Od pierwszego dnia wojny trzymam kciuki za Ukrainę w walce z rosyjskim reżimem. Jednak jako pesymista jestem prześladowany. Otwarcie mówię że nie przepadam za Ukraińcami i nie uważam ich też za naszych braci ani nawet kuzynów. Ale jednak tylko szaleniec nie chce tego by Ukraina pokonała Rosję. Od samego początku postulowałem że Ukraina powinna być mocniej wspierana przez USA np wysyłając na Ukrainę setki abramsów. Czy wysyłając pociski dalekiego zasięgu dzięki czemu Ukraina mogłaby atakować cele wgłębi Rosji i pokonać to zbrodnicze państwo. Wołam osoby które zaplusowały manipulacje użytkownika @robertkk. Staliście się ofiarą manipulacji i powinniście o tym wiedzieć.

#ukraina #rosja #wojna
  • 13
Proszę, nie wołaj mnie. Dla mnie jesteś podejrzany od kiedy napisałeś " T-14 armatę bym kupił. NAJLEPSZY CZOŁG ŚWIATA " i sam nie wiem, czyś taki troll, czy taki rusofil. Pozdrawiam


@Zodiak: Nie ma to jak wrzucić fragment bez wcześniejszego kontekstu. Taaak kupiłbym czołg który nawet nie jest na sprzedaż a w dodatku jest prototypem który nawet nie dostał jeszcze docelowych podzespołów xD. A zawołałem wszystkich tylko i wyłącznie po to
to masz w końcu jakiś dowód kto ostatecznie do kogo strzelał, czy wołasz bez sensu?


@byferdo: Człowieku to oskarżyciel powinien przedstawić dowód a nie ofiara xD. Ja już powiedziałem jak sprawa wygląda. Mój film został nagrany wcześniej. I przedstawia Rosjan atakujących Ukraińców. Jego film jest z późniejszego terminu i przedstawia sytuację odwrotną ale są to dwie różne potyczki w tym samym miejscu. Mój filmik nadal wisi na kilku pro ukraińskich znanych