Wpis z mikrobloga

@LM2525: popieram zdanie o opcji na całonocną randke z kateringiem :) Ja zaprosiłem na wesele do rodziny praktycznie obcą dziewczyne , później Ona w rewanżu zaprosiła na wesele do swojej rodziny i tak sie wozimy 5 lat po ślubie z 4letnią córą ;)
@LM2525: zachlaj delikatnie mordę. Podkreślam DELIKATNIE xD

Jeśli będzie miła, będzie śmiała się z Twoich żartów (nawet tych nieśmiesznych) i nie będzie wyglądała na znudzoną to dotrzymuj towarzystwa.

Jeśli będą humorki z jej strony albo będzie niezainteresowana Twoim towarzystwem to nic na siłę, zostaw ją samą sobię i niech się wynudzi sama, a ty sb znajdź inne towarzystwo. Żadnego try hardowania żeby ją zabawiać czy coś.

Ja kiedyś poszedłem z taką
@LM2525: Baw się z nią dobrze, nawet jeśli nie jest w Twoim typie. Jakaś inna można podczaić temat i sama do Cb zacząć podbijać. Natomiast jakby się okazało, że jednak pasujecie do Sb to może być dobry początek super znajomości. Trochę alkoholu na pewno nie zaszkodzi na rozgrzanie dla obu stron :)
nie słuchaj głupot i nie marnuj czasu na jakieś lekcje tańca z p0lką. Ty się będziesz wydurniał, płacił za kursy tańca, kupował drogie garnitury, a ona się puści na weselu z twoim kuzynem. Idź tam, zachlej mordę i zawijaj na chatę pograć na kompie, jak człowiek.


@sikalafou: no pewnie, po co ma mieć partnerkę niech się nawali a potem gra w gry JAK CZŁOWIEK xD przegrywy są żałosne na własne życzenie
@Dariel: próbowałem parę razy ale jakoś źle się czuję w tańcu.

@mwmichal a czy wesele to tylko taniec? Z resztą uprzedziłem że nie jestem fanem.

@qwerss bo chce uczestniczyc w ważnym dniu dla bliskiej mi osoby?

@Mike_Oxmaul raczej nie ma takiego zagrożenia, zazwyczaj jest uśmiechnięta i miła

@jutokintumi, na weselu nie tylko się tańczy, a tak poza tym ja też prawie nikogo nie będę tam znał

Generalnie nie sądziłem że