Wpis z mikrobloga

@EvilToy: Poruszenie jak poruszenie. Jak już kolejne wybory widzisz cykl konfy/pis zachwyt-triumf-rozpad-żal-rozwiane nadzieje to ciężko stać obok.

Ale zgadzam się, że taki naród. Głosuje emocjami a nie chłodną kalkulacją. I gdy masz nadzieję, że kolejne pokolenie wyciągnie nauczkę, cykl zaczyna się od nowa.()
  • Odpowiedz
zachwyt-triumf-rozpad-żal-rozwiane nadzieje

@Dziad_Mroz: Ja bym do diagnozy dodał nerwicę i emocjonalne rozchwianie, ale nie w kraju tylko na tym portalu - min co 3 miesiące trafia się jakaś nagła zmiana narracji i nagonki.

Jak jest naprawdę dowiemy się najwcześniej w dniu wyborów niestety, bo ani gazetom, ani socialom, ani sondażom wierzyć już niestety nie można.
  • Odpowiedz
@EvilToy: patrząc przez pryzmat nieadawnego dwuletniego cyrku i związanych z nim zakazow i nakazów to analogia z więzieniem celna jak milik w reprezentacji
  • Odpowiedz
@EvilToy: dzięki takim ludziom jak ty zagłosuję na Konfederację. Pozdro i z farszem, lewaczku - niech cię piecze zad. No i dodam jeszcze, że namówiłem na to samo moją mamę oraz ciotkę, wujka, czterech kuzynów i dwie kuzynki tudzież kilku kolegów, a to dopiero początek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
faszyzm kiełkuje coraz śmielej


@EvilToy: jak w portfelu widać dno to takie sprawy jak lgbt czy inne pierdoły schodzą na dalszy plan. Ps a pamiętasz jak opozycja wręcz prześcigala się w ograniczaniu wolności 2lata temu?
  • Odpowiedz