Wpis z mikrobloga

@e_m_p:

Ja bym do diagnozy dodał nerwicę i emocjonalne rozchwianie, ale nie w kraju tylko na tym portalu - min co 3 miesiące trafia się jakaś nagła zmiana narracji i nagonki.


Trudno się z tym nie zgodzić.

Do tego Wykop stał się wygodnym forum do walki botów i farm trolli.
To nie faszyzm, bo to bezpieczeństwo narodowe w związku ze stanem epidemii


@EvilToy: taaaa zamykanie biznesów i wchodzenia do lasów to też bezpieczeństwo narodowe. Wystarczy ubrać w ładne słowa i już z faszysty stajesz się.... Poza tym gdzie to bezpieczeństwo jest skoro w tym roku mam więcej zachorowań niż rok temu i wirus nadal jest wśród nas nikt 5-6 boostera nie bierze
@kwaz1: Biznesy jeżeli nie oszukiwały państwa to dobrze żyły z państwowej tarczy. Pozostałe, no cóż...

Poza tym gdzie to bezpieczeństwo jest skoro w tym roku mam więcej zachorowań niż rok temu


Wirus zmutował do mało niebezpiecznego wariantu.
To nie faszyzm, bo to bezpieczeństwo narodowe w związku ze stanem epidemii


@EvilToy: jak to szło? Zaszczepieni nie bedą zarażąli bo nie będą zakażeni, tak? XDDDDDDDDDDDDDDD

Mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, że każdy zamordysta popierający te faszystowskie metody dostanie grzywnę z pół bańki euro minimum albo wyrok więzienia - 5 lat najmniej.
@Fipaj: Lepiej na katotaliban, wiadomo xD Ale tak szczerze bez złośliwości, na serio chciałbyś żeby ludzie o takiej mentalności rządzili tobą? Przecież to zwykle religijne oszołomy i tylko ktoś o tak samo #!$%@? religijnej zamordystycznej mentalności może na nich głosować.