Wpis z mikrobloga

Jeszcze niedawno myślałem, że Lewandowski będzie powoli wygasał ze swoją formą, ale nawet w najgorszym scenariuszu nie zakładałem, że spadnie z wysokiego konia od razu i zaliczy zjazd z formą podobnie jak Krychowiak odchodząc z Seville. W El Clasico jedno dobre zagranie i zmarnowanie kolejnej bardzo dobrej okazji strzeleckiej, a teraz oba mecze w #reprezentacja to więcej przeszkadzał niż pomagał. Po jego stracie prawie zremisowaliśmy spotkanie. Nie wiem dlaczego on po tej stracie nie faulował tego Albańczyka w środku pola. Ma szczęście, ze przestrzelili.
#mecz #pilkanozna #meczyki #kanalsportowy #weszlo
  • 9
@iksboks: Mnie bardziej zdziwiło, że zapieprzał za nim pół boiska i jak tamten podał piłkę to odpuścił. Wiem napastnik inne zadania, ale na polu karnym albańczyk był zupełnie nie kryty.
@iksboks: @yaroszek: Mnie zdziwił "eskeprt Koźmiński", który powiedział, że Lewy stracił formę z Kataru xD
Przecież już tam grał kupkę.

Druga sprawa to w ogóle mnie to dziwi, że tak mało zawodników u nas może grać z zaangażowaniem jak Świderski. Przecież jak się sięgnie pamięcią to u nas zdecydowana większość meczów jest grana na chodzonego, a przecież jak się gra z pełnym zaangażowaniem to nawet kibice docenią grę po porażce.
@prismo według mnie wystarczy przestać budować skład pod lewego czyli nominalnego wysuniętego napastnika który ma dołożyć nogę na końcu akcji.
nasi kopacze nie mają predyspozycji do takiej gry.

i dlaczego nie wchodzi piątek? tak ciężko jest go upchać w składzie? lewego się trzymają mimo że nic to nie wnosi.
@iksboks: Lewemu zawdzięczamy wiele wygranych meczów i przynajmniej 3 eliminacje do dużych turniejów, no szkoda że tak zgasł, a może się jeszcze trochę odrodzi?