Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja jestem przeciwienstwem, potrafie zyc samemu i mi z tym dobrze


@LadnyChlopczyk:
wmawiasz sobie takie rzeczy, nie potrafisz zamknąć tego rozdziału, czy podjąć decyzji - w tę czy w tamtą stronę
myślisz że mozesz manipulować laską, ale przecież sam też jesteś manipulowany

ogólnie to trąci narcyzem
  • Odpowiedz
@-pafel #chatgpt: Autor opisuje trudną sytuację emocjonalną związaną z osobą, z którą miał bliską, ale nieoficjalną relację. Ta osoba zaczęła spotykać się z kimś nowym i wykazała się złośliwością wobec autora, co było dla niego bolesne. Autor zastanawia się nad swoimi uczuciami, motywami byłej znajomej i swoją rolą w tym związku, zdając sobie sprawę, że sytuacja jest dojrzała do refleksji i zmiany.
  • Odpowiedz
@heniek_8: Nie manipulowałem. Nie chciałem mówić za dużo. Ja jestem szczery i nie powiedziałbym, że cos czuje do niej, gdyby tak nie było. Tutaj sam nie wiedziałem. Poprzednie zwiazki mnie czegoś nauczyły ale też spowodowały troche niechęć do przywiazywania się. Narcyzm, z mojej strony czesto się nad tym ostatnio zastanawiam ale mam raczej sporo empatii, chyba wiecej od niej.
  • Odpowiedz
Coś czuję, że nikt tu raczej nie wykaże się sporą dawką empatii i nie wesprze mnie jakoś sensownie. No ale moze sobie zasluzylem.
Wiem, że nie moge się już do niej odezwać.
Nie mogę też odblokować i pomimo, ze blokowanie jest dziecinne, to dla mnie jest to jedyna opcja, żeby sie odciąć. Może się kiedyś odezwać, a na pewno mialbym do niej słabość
  • Odpowiedz
  • 13
Na odległość sie trochę więcej kłóciliśmy. Zablokowałem ją na dosyć dlugi okres i myślałem, że zapomne ale jednak sie nie udało. Ona potem zniszczyla cale moje zaufanie, bo odpuscila i chciała wrócić do ex


@LadnyChlopczyk Ale to ty ją zablokowałeś i jeszcze masz z tyłka pretensje, że sobie zaczęła życie układać. ¯_(ツ)_/¯
Nie jesteś pępkiem świata i nie licz, że jak kogoś zablokujesz to ten ktoś będzie się do ciebie dobijał, aż
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: z tego wynika że to Ty jestes tu toksyczny. Kto Sieje wiatr ten zbiera burze.Dobrze że sie dziewczyna ogarnęła, chociaz na pewno ciś do Ciebie czuła
  • Odpowiedz
@alfka: Blok, o ktorym jest mowa, to stara sprawa. Nigdy potem juz tak nie robilem. To co sie stalo teraz, to jest inna sytuacja i inna osoba.

Blok był na 3 tyg jakoś i byl zwiazany z exem poniekąd.

Apropo tej wredności, to pisałem jej że jest mi przykro i nie wiem po co mi wysyla zdjecia z nowym gościem. Potem tez wyslala ale nawet wyslanie jednego takiego zdjecia jest mega
  • Odpowiedz
Nie wiem, co nią kierowalo


@LadnyChlopczyk: Hm, może to, że jej na Tobie zależało, a Ty to miałeś gdzieś, więc w końcu się wkurzyła i znalazła gościa, który chce z nią być? xD A teraz Cię boli, że woli kogoś innego. Albo zacząłeś doceniać coś dopiero wtedy, kiedy to straciłeś, zdarza się.
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: No jak juz sobie kogos znalazla i chca razem zamieszkac itp to raczej po ptakach. Chociaz w sumie dziwne ze ci z tym typem zdjecia wysyla, jedyne wytlumaczenie jakie mi do glowy przychodzi to po to, zebys byl zazdrosny i o nia powalczyl jeszcze troche moze? Ale to juz sie robi szambo jak zaangazowane sa 3 osoby. Trudno, bedziesz miec nauczke nastepnym razem, woz albo przewoz jak to sie mowi.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Nie no ja trochę chcialem, tylko że no wkurzałem się o pare rzeczy i o to, że tak po prostu chce zapomnieć o tamtej akcji, co odwaliła.
Po prostu jakoś moja duma nie potrafiła tego scierpieć. No ale najlepsze, ze nie pokazywałem, ze mi zalezy, bo czułem ze trace kontrole ale tak szczerze mówiąc, to zawsze jak pisała do mnie, to mi się pojawiał uśmiech na twarzy. Mówię o końcówce
  • Odpowiedz
@HIMARS: Z tym mieszkaniem, to było takie na złość chyba. Nie wiem, nie czaje, że niby chciała żebym był na sylwestra (choć 2 tyg wczesniej zarzekała sie ze ma plany), a potem nagle postanowiła że mnie zablokuje na SMS, a ja cały styczeń do niej pisałem xDD. Możliwe, że tamtego miała w zanadrzu i po prostu wybrała kogoś na miejscu itp. O tym wszystkim sie dowiedziałem dopiero w lutym, jak napisalem
  • Odpowiedz