Wpis z mikrobloga

Wszyscy, którzy narzekacie na cenę nowego Diablo, jesteście powodem dla którego musimy się męczyć z mikropłatnościami i skórkami koni.

350 zł za grę AAA? Hur dur jak tak można.

1000 zł na skórki do gry albo na przepustki? Prosze, tutaj są moje pieniądze.

Pogódźcie się z tym, że gier nie robi się już w garażu. Na to trzeba ogromnych środków, na programistów, grafików itd.

Właśnie przez takie podejście, że gry powinny być tanie, wszystkie korpo wolą wydać grę za darmo a potem wprowadzać pay to win albo skórki.

*Pomijam to, że Blizzard pewnie i tak wprowadzi te pay to win, ale to szczegół.

#diablo4 #diablo #gry
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie przez takie podejście, że gry powinny być tanie, wszystkie korpo wolą wydać grę za darmo a potem wprowadzać pay to win albo skórki.


@Murasame: ty tez niezle odklejony jestes. kogo obchodza telefonowe gownogierki dla chinczykow?
  • Odpowiedz
@SmugglerFan:300 ziko Tyle ma Diablo 4 kosztowac.Tyle nowe gry kosztuja.Z epica biore za free gry.Mam Fallouty 1,2,3 z epic za free z steam za dobra kaske okolo 50 dych dalem za kompletne Fallout New Vegas i Fallout 4 Wieski 1,2 za dwie dychy i Wieska 3 na swieta za 30 ziko kompletna kolekcja.Jak gra jest za 50 ziko kupie powyżej 50 ziko za gre nie dam bo nie mam najzwyczajniej
  • Odpowiedz
@liter_wody: ?? No mi sie siekalo potworki bardzo podobnie do diablo 3. nawet spelle prawie takie same jak w d2/d3. robie generalnie te same rzeczy. poziom trudnosci taki sam - bossy potrafia zginac zanim skoncza swoja przemowe xd. no tak, sorry, dodali sciny, loadingi i wieksze napisy w tooltipach itemow wiec trzeba je skrollowac jak sa za dlugie, faktycznie fajne roznice.
  • Odpowiedz