Wpis z mikrobloga

Wszyscy, którzy narzekacie na cenę nowego Diablo, jesteście powodem dla którego musimy się męczyć z mikropłatnościami i skórkami koni.

350 zł za grę AAA? Hur dur jak tak można.

1000 zł na skórki do gry albo na przepustki? Prosze, tutaj są moje pieniądze.

Pogódźcie się z tym, że gier nie robi się już w garażu. Na to trzeba ogromnych środków, na programistów, grafików itd.

Właśnie przez takie podejście, że gry powinny być tanie, wszystkie korpo wolą wydać grę za darmo a potem wprowadzać pay to win albo skórki.

*Pomijam to, że Blizzard pewnie i tak wprowadzi te pay to win, ale to szczegół.

#diablo4 #diablo #gry
  • 50
@Murasame: Stac cie?Mnie nie,ta gra od prologu,dla mnie jest nudna nijaka,idziesz i wuja się dzieje,pustka,nuda,postacie,byle jakie.Zawartość bedzie identyczna z Diablo Immortal zapewne.Bo zaliczalem po prologu pobliskie lochy jaskinie i tylko co sie dalo dopuki nie stanełes przed barierą tutaj nie wejdziesz.To co zobaczyłem to według mojej opini niemobilne Diablo Immortal z ładniejszą grafiką.Zobaczę jak w sierpniu ludzie będa oceniac Diablo 4.Gra sie sprzeda,a na Polske nie patrza bo i tak wiedza
@DEWASTATOR_TM: po 10 latach. Czyli mniej więcej tyle ile blizzard robił d3. Do działania tej gry trzeba ciągłego połączenia z serwerem blizzarda, wiec goście musieli go stworzyć. To dużo trudniejsze i bardziej czasochłonne niż tylko złamanie zabezpieczeń. Prędzej gra będzie w promocji za akceptowalną cenę
@Bujak: Maja swoj i działa bo duzo ludzi korzysta.Diablo 2 Resurrected tez po sieci krąży i można grać offline.Bodajże na reddicie o tym było.Wiec z Diablo 4 bedzie podobnie,jak ktos sie uprze,bo 350 ziko za gre dla mnie drogo i nie stać mnie.A po becie nie wiem czy siegne po Diablo 4 mimo
ze w Immortal grałem bez przymusu i nie wialo taką nuda jak w Becie Diablo 4
@liter_wody: Ja nie zamierzam tego pobierac.Nie moj klimat,a o kradzeniu to ogólnikowo.I nie mow,ze Polacy nie kradna,bo sie osmieszysz.A ile osob legalnie kupi diablo 4 w polsce ciekawy jestem.Bede czekal na statystyki.Dam se jelita wyrwac ze legitnie ta gre w Polsce kupi 15% a reszta ukradnie,bo rzad moze krasc,to czemu my nie mozemy i ujmuje to ogólnie
@Murasame:

Wszyscy, którzy narzekacie na cenę nowego Diablo, jesteście powodem dla którego musimy się męczyć z mikropłatnościami i skórkami koni.

350 zł za grę AAA? Hur dur jak tak można.

1000 zł na skórki do gry albo na przepustki? Prosze, tutaj są moje pieniądze.


Trochę to bez sensu bo diablo4 nie dość, że kosztuje te 350 zł to będzie mieć jeszcze skórki, battlepassa (mogę się założyć, że będzie sezonowy i nie
@Murasame: Upośledzone, dumbed-down ARPG, nie ma podjazdu do PoE. Jak na grę za 300zł to jest obecnie masa bugów, nie wspominając o balansie i itemizacji które są żartem.

Zobaczą moją kasę jak świnia niebo, to już Resurrected jest obecnie lepszą grą. Tfu na Blizzard.
@Bujak: Nigdy nie mow nigdy.Kazde zabezpieczenie da sie zlamac,jesli je robil czlowiek.Myslisz ze wsrod beta testerow nie ma takich co juz beda probowali dłubac przy zabezpieczeniach?To trzeba być wyjątkowo naiwnym.Za rok od premiery w najlepszym wypadku ta gra trafi na nielegalne źródła.Tacy ludzie zawsze znajda moment,żeby dostac sie do źródła,a potem jest już z górki