Wpis z mikrobloga

Odróżnię też Pepsi 1,5l z Żabki od 2,0l z dyskontu


@Nick_Login: xD. Myślisz, że ktokolwiek robi różne partie napoju? Tam już cena jest tak niska, że niżej się nie da i jeśli jakiś technolog znalazłby grosz oszczędności na litrze bez utraty smaku to od razu by to zastosowano w każdej wypuszczonej z zakładu butelce
@Ogau: Gdzie coś takiego napisałem? Nie wiem, może inna długość leżakowania w plastiku, inne nasłonecznienie, cokolwiek, co wpłynęło na fakt, że możesz mi nalać Pepsi z Żabki i z Kaufa i odróżnię w prosty sposób, bo z tą z Żabki jest/było coś nie tak.
Ale spokojnie – #!$%@? sobie paszę z chlewionki – mnie to rybka.
@Nick_Login: no oki. Umawiamy się na ślepy test. Ja sposnoruję pepsi, ale jak jednak walisz farmazony to wysyłasz stówkę na wsparcie Ukrainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cyberspace: aeee #!$%@?, widziałem w telewizji drogi Hotel (specjalnie z dużej) to wrzucę screena z menu, aeeee biedaku #!$%@? makdonald!!!

Taki obraz twój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kierowcaautobusuofficial akurat jajecznica do danie które trzeba przygotować na bieżąco.jesli jajecznica ma być powiedzmy na boczku i cebuli to ktoś t musi pokroić. Nawet jeśli zrobisz to wcześniej to i tak poświęcasz na to czas. Tak więc podsumowując wszystkie etapy tak, zrobienie jajecznicy na boczku z cebulą zajmuje ok. 15, nawet jeśli wbicie jaj na podsmażoną cebulę i boczek usmażenie i serwis to tylko 4 minuty. O zupach nic nie pisałem więc
@Marczeslaw: zawsze jak ktokolwiek powie coś zlego na gastro to zlatują się "przedsiębiorcy" hurr durr gaz podrożał! Hurr durr mąka podrożała wszystko podrożało!!!
Nie masz 30zl na jajecznicę z 2 jajek?
Sam osobiście #!$%@? już te hipsterskie knajpy z burgerami za 35zl którym się nawet nie najem XD
Ale przecież to nie jest tak że przedsiębiorcy winduja ceny usprawiedliwiając wszystko inflacja nie?
Przecież oni dokładają do interesu trochę współczucia ludzie XDDD
@cyberspace: byłem w nim jeszcze w piątek rano. Nie będę jednak chwalił się wykopkom gdzie jeżdżę w delegacje czy na wakacje. Nie musisz mi wierzyć. Jedz dalej śniadania z HOTELU za 60 ojro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie jestem tu od tego, żeby kogokolwiek do czegokolwiek przekonywać. Napisałem tylko moje doświadczenie z życia, w porównaniu z którym 3 jajka za 30zł brzmią niedorzecznie. Jeśli uważasz, że
@Ogau: to nie są tylko 3 jajka. Potrzebujesz zatrudnic kucharza opłacic mu zus i pensje zapłacic za 26 dni płatnego urlopu , zapłacić za lokal gaz i prąd. Jak chcesz zapłacić za 'tylko' 3 jajka to zjedz w domu