Wpis z mikrobloga

poza tym 12 euro to ponad 55 zł czyli prawie dwa razy więcej niż za tą jajecznicę


@bylem_zielonko: a możesz wziąć 5x tyle jaj i popić kawką. Nie mam pojęcia ile w tym przybytku kosztuje kawa, ale stawiam, że espresso z 10-12, a inne startują od 15 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą nie ma co się srać kolego. Cena jest z dupy. Szczególnie zestawiając ją z kosztami
@Marczeslaw: śniadanie no-limit w hotelu we Francji, która jest jakieś 3x droższa od Polski, 12 euro, a tutaj Polaczki potrafią usprawiedliwić 30zł za 3 jajka xD


Panie 4,50zł za składniki to cena musi taka być ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: Ręcę opadają, nie mam pojęcia dlaczego poljaki tak usprawiedliwiają Januszy, samopałowanie to chyba sport narodowy.
nie mam pojęcia dlaczego poljaki tak usprawiedliwiają Januszy, samopałowanie to chyba sport narodowy.


@Psychol324: to jest zupełnie inna sprawa. Osoba usprawiedliwiająca 30zł za 3 jajka musi to robić, bo ona czuje się lepszą jedząc tam. Jak nic nie osiągnąłeś w życiu to chociaż możesz wrzucić na Instagrama zdjęcie jajka z kraftowym pieczywem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marczeslaw: oferta sniadaniowa od zawsze nie jest oplacalna... Kiedys czesto chodzilem na sniadania do SAM Żoliborz, jadlo sie szakszuke i mozna bylo sie porzadnie najesc. kolejki zawsze byly i miejsc brakowalo i pieczywo swieze bo obok piekarnie maja. Postanowilismy z zona sparwdzic lokal ponownie i sprobowac sniadan. Pojechalem 2 tyg temu. Dwa sniadania z herbata grubo ponad 100 zl, oboje wyszlismy nie najedzeni. Szakszuka taka biedna i mala porcja ze moja
@szybki_zuk: Nie zobaczysz, ale ja naprawdę mam dobry smak: odróżniam partię piwa, które w teorii zawsze powinno smakować identycznie. Odróżnię też Pepsi 1,5l z Żabki od 2,0l z dyskontu. W kawach wyczuwam poszczególne smaki, nie kupuję drogiej, a po prostu świeżo paloną za 70 zł/kg, ale wiem, że są ludzie (zwłaszcza palacze), którzy nie odróżnią takiej przyzwoitej od najpodlejszej Primy z chlewionki.