Wpis z mikrobloga

@switcher20: Ale wykop do tego głównie służy, żeby faceci mogli pisać o tym, co ich boli, a o czym kompletnie nikt nie pisze i nie mówi w mediach. Są portale, wolne od takich treści jak te wspomniane przez Ciebie, może warto, żebyś tam zajrzał?

Każdy może pisać to co chce, a jak ktoś nie chce tego czytać, to nie musi.
  • Odpowiedz
Prawie co drugi wpis w gorących o złych p0lkach... Nie sądzicie, że może macie jakiś problem


@switcher20: może dlatego, że tyle jest tych złych p0lek?

Mamy problem, to p0lki.
  • Odpowiedz
@niezlysqrwiel: Ale co ma być na rzeczy? Przecież wykop to zbiegowisko mizoginów i hipokrytów. Lubią wrzucać np. tytuły z onetu, które pokazują kobiety w złym świetle. Odwiedzam onet i oczywiście bez problemu da się tam znaleźć historie, w których to facet nawalił, ale tego już nie tutaj nie wrzucają, ciekawe, dlaczego?
  • Odpowiedz
@switcher20: Zastanawiam się czemu wykop jest taki pusty, dowiedziałam się gdy się wylogowałam, przegryw, baba mnie bije, złe p0lki XDD
Wyobraźcie sobie alternatywny serwis z takim ściekiem tylko robionym przez baby na facetów. A szkoda strzępić ryja, ha tfu, nienawidzę ludzi toksycznych, głupich równie mocno.

To oddział chłopski dla nieuleczalnych. Mimo pustek polecam dać na cl te wszystkie gówno tagi patusów.
Z drugiej strony wierzę że czują się skrzywdzeni, różne
  • Odpowiedz
@switcher20:

Ja rozumiem, że niektórzy mogą być sfrustrowani i trudno im zaakceptować rzeczywistość,


Nie rozumiem, jak można mieć więcej niż 20 IQ i uważać, że ktoś ma poglądy takie jakie można zobaczyć na "tych" tagach, bo to wygodne. Często są to najbardziej nihilistyczne, surowe, brutalne i pozbawione nadziei, ale przez to realne poglądy. O wiele łatwiej byłoby twierdzić, że prawda jest bardziej kolorowa i jak tylko zrobimy czynność x to
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: chłopy są zmęczone i sfrustrowane, stąd tak skrajne opinie, gdyby któraś kobieta wzięła takiego chłopa i chciała z nim realnie porozmawiać to pewnie by podszedł do tematu zupełnie inaczej ale jak jedyną kontrą ze strony kobiet jest wyzywanie takich mężczyzn od mizoginów to nie dziwne, że konflikt się zaognia xD
  • Odpowiedz
@arinkao ja tam kiedyś miałem ten tag na czarnej, potem odblokowalem bo czasem było śmiesznie, ale teraz zrobił się taki ściek z tego portalu, że aż wstyd mieć tu konto.

co tak nieregularnie wyrzucasz zdjęcia żarełka? mogę się pochwalić, że obserwowałem Twój tag nim wał z ziemniaków zaczął być sławny ()
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: To dobrze, miałam wtedy różne inne pomysły ;) Szkoda że skrolowanie do nich tak długo schodzi, jest nierealne. Często wklejam, może teraz trochę rzadziej, nie chce za dużo po prostu.
  • Odpowiedz