Wpis z mikrobloga

Serio? Prawie co drugi wpis w gorących o złych p0lkach... Nie sądzicie, że może macie jakiś problem xd? Że może niezdrowo mieć taką obsesję? Ja rozumiem, że niektórzy mogą być sfrustrowani i trudno im zaakceptować rzeczywistość, ale #!$%@? bez jaj ile można

#przegryw #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #zwiazki #oswiadczenie
switcher20 - Serio? Prawie co drugi wpis w gorących o złych p0lkach... Nie sądzicie, ...

źródło: uspokójcie się

Pobierz
  • 40
@niezlysqrwiel: Ale co ma być na rzeczy? Przecież wykop to zbiegowisko mizoginów i hipokrytów. Lubią wrzucać np. tytuły z onetu, które pokazują kobiety w złym świetle. Odwiedzam onet i oczywiście bez problemu da się tam znaleźć historie, w których to facet nawalił, ale tego już nie tutaj nie wrzucają, ciekawe, dlaczego?
@switcher20: Zastanawiam się czemu wykop jest taki pusty, dowiedziałam się gdy się wylogowałam, przegryw, baba mnie bije, złe p0lki XDD
Wyobraźcie sobie alternatywny serwis z takim ściekiem tylko robionym przez baby na facetów. A szkoda strzępić ryja, ha tfu, nienawidzę ludzi toksycznych, głupich równie mocno.

To oddział chłopski dla nieuleczalnych. Mimo pustek polecam dać na cl te wszystkie gówno tagi patusów.
Z drugiej strony wierzę że czują się skrzywdzeni, różne są
@switcher20:

Ja rozumiem, że niektórzy mogą być sfrustrowani i trudno im zaakceptować rzeczywistość,


Nie rozumiem, jak można mieć więcej niż 20 IQ i uważać, że ktoś ma poglądy takie jakie można zobaczyć na "tych" tagach, bo to wygodne. Często są to najbardziej nihilistyczne, surowe, brutalne i pozbawione nadziei, ale przez to realne poglądy. O wiele łatwiej byłoby twierdzić, że prawda jest bardziej kolorowa i jak tylko zrobimy czynność x to będzie
@arinkao ja tam kiedyś miałem ten tag na czarnej, potem odblokowalem bo czasem było śmiesznie, ale teraz zrobił się taki ściek z tego portalu, że aż wstyd mieć tu konto.

co tak nieregularnie wyrzucasz zdjęcia żarełka? mogę się pochwalić, że obserwowałem Twój tag nim wał z ziemniaków zaczął być sławny ()
@zielony_goblin: To dobrze, miałam wtedy różne inne pomysły ;) Szkoda że skrolowanie do nich tak długo schodzi, jest nierealne. Często wklejam, może teraz trochę rzadziej, nie chce za dużo po prostu.