Wpis z mikrobloga

z racji, że moje wielokrotne próby przytycia nic nie dały, bo nie umiem zachować regularności w jedzeniu, nie umiem "jeść więcej ponad normę", wysyłek fizyczny nic nie daje, a po 18 apetyt zanika mi całkowicie (mam w lodówce 4 niezjedzone obiady), najgorsze jest to że odkąd staram się przytyć, to jedzenie przestało być dla mnie przyjemnością, a jedynie przykrym obowiązkiem i zamiast myślenia "jem, bo jestem głodna" to mam myślenie "muszę zjeść, żeby przytyć", mózg mnie robi w #!$%@?

znajoma powiedziała, że ma na zbyciu sterydy, które brała na alergię i może mi je dać i że po nich na pewno bym przytyła bez zmuszania się jedzenia więcej. naczytałam się o skutkach ubocznych tego i chyba bym się bała, że sobie #!$%@? zdrowie kosztem przytycia

jak uważacie, czy przytycie jest tego warte, czy lepiej się w to nie bawić?

#pytanie #pytaniedoeksperta #jedzenie #jedzzwykopem #tyjzwykopem #tycie #leki #sterydy ##!$%@?
  • 17
@Zoyav: przeciez nie trzeba jesc duzo objetosciowo zeby przytyc tylko wysokokaloryczne rzeczy. Jedz jakies czekolady/lody/chipsy/orzechy solone itd, nie najesz sie tym a waga poleci do gory.
@Zoyav:

wzrost 162, ile ważę nie wiem, nie ważę się, bo się boję


czyli jest to pewnie 40 kg albo mniej? Bo raczej wazac 50kg przy 162 nie chcialabys przytycz bo to normalna waga.
@Zoyav jak masz jakieś napady leku albo stany depresyjne spowodowane swoją wagą ( sugeruje się tym ze boisz się zważyć) to chyba bym najpierw tym się zajął.