Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś, kto stawia przez vpna u zagranicznego buka? Konto na legitne dane, weryfikacja i te sprawy. Jeszcze nie wiem, na którego bym się zdecydował, ale po prostu ciekawi mnie czy mogą tego vpna wykryć i, nawet jeśli nie zakazać betowania, to po prostu odmówić wypłaty.
Kolejna kwestia to czy są bukmacherzy, którzy na to bardziej uważają, i ci, którzy uważają mniej - jeśli tak, to jacy.

#bukmacherka
  • 11
@LoginWykopowyPP: Na początku miałem usunąć ten komentarz, ale możliwe, że ktoś jeszcze napisałby podobny. Te "kilka" procent to w dłuższej perspektywie różnica pomiędzy małym profitem, a byciem na minus.
Stawiać na zagranicznej stronie będę i tak. Różnica polega na tym, czy będę komuś podawał typy, czy będę mógł robić to sam, stawiając przy okazji livebety.

No i pytam, bo różni operatorzy pokerowi mają różne podejście do vpna, więc domyślam się, że
@Mlekozcyca: Dzięki za konkretną odpowiedź :) Mam tam problem z ładowaniem niektórych stron, ale to może wynikać z bieda vpna przez przeglądarkę. Jak tak patrzę na ewentualne bonusy, to chyba najlepszy jest ten freebet, co? Teoretycznie najmniejsze value, ale jak patrzę na bonusy od depo, to te warunki obrócenia nie są zbyt korzystne.
@LoginWykopowyPP: Zobacz, jak w rzeczywistości wygląda te "kilka procent" czyli jak przepotwornie dymają nas tymi podatkami. Wpłacamy 1000zł, trafia się fajna seria, siada 5 singli z rzędu, kurs za każdym razem 1.50:
1000 - 1320
1320 - 1742
1742 - 2300
2300 - 3030
3030 - 4000

I to z ominięciem 10% z wygranych powyżej 2280. Bez omijania, po 5 trafionych typach miałbyś 2918zł xD

A tak bez podatku:
1000 -