Wpis z mikrobloga

Ja to sie zawsze umiem #!$%@?ć..
Teraz będą rozdawać kredyty 2% a ja jak ostatni frajer wziąłem kredo 2 lata temu i szczęśliwe parki będą sobie spłacać grosze, a ja będę na to dymać i płacić ponad 1/3 pensji za ratę (przed podwyżką stóp płaciłem jakieś 1/5), a jeszcze pewnie #!$%@? inflację w kosmos przez takie ruchy i waloryzacje 500+ dla kaszojadów.
Żałuje, że nie posłuchałem mądrych ludzi z wykopu i nie #!$%@?łem z tego kraju już dawno temu, bezdzietny singiel przed 30 to najbardziej dymana grupa społeczna w tym kraju. Przepraszam musiałem gdzieś wylać złość, bo już nie mam siły żyć w tym sztucznym tworze z dykty

#gorzkiezale #kredythipoteczny #nieruchomosci #finanse
  • 20
  • Odpowiedz
@swagerstom: no tak, ale ja już nie, bo wziąłem kredyt 2 lata temu :)))) miałem na myśli ogół sytuacji, bo single to najmniej benefitowana (nie wiem czy jest takie słowo) grupa społeczna. Musimy łożyć na 18 emerytury i 500+ i inne dziwne świadczenia...
  • Odpowiedz
Teraz będą rozdawać kredyty


@chlopak_twojej_matki: Dopiero odkryłeś, jak działają programy mieszkaniowe dla ludzi (a raczej banków i deweloperów)? 70% głosów dzięki temu zbierają, więc ludziom pasuje ta patologia.
  • Odpowiedz
@poison101: czy ja wiem? Płaciłem 8 tysięcy za metr (Kraków), znajomi dzisiaj byli oglądać mieszkanie i ceny są na poziomie 10 tysięcy, więc nie ma jakiejś znaczącej podwyżki, bo oglądali w troche lepszej lokalizacji. W mojej wzrosło o jakieś 1000zł.
  • Odpowiedz
@chlopak_twojej_matki: po co się przejmujesz rzeczami, na które nie masz wpływu? Kupiłeś chatę, masz swoją, pewnie ją lubisz więc po co się niepotrzebnie denerwować? Zawsze będzie tak, że po jakimś czasie trafi się lepsza okazja.

Jak kupisz TV w akceptowalnej przez ciebie cenie, a za miesiąc będzie promocja -50% to też się będziesz przejmował?
  • Odpowiedz
@Krupier: no racja, teraz tak siedze i myślę, że po co ja się denerwuje skoro to i tak nic nie zmieni. Poprostu czuje się już bezsilny, kiedy wszystko wokół jest takie niesprawiedliwe, ale taki już jest niestety świat. Mogłem się urodzić gdzieś w Afryce i umrzeć z głodu w lepiance z gówna, więc pozostaje mi docenić to co mam..
  • Odpowiedz
@chlopak_twojej_matki: po 1 zorganizujcie se podwyżki po 2 masz z metra kilka tysi taniej niż ci co będą brać więc będziesz płacić tyle co oni tak na prawdę miesięcznie a w rozrachunku dużo mniej. Stopy spadną bo kiedyś spadną
  • Odpowiedz
@Reanef: wprawdzie ceny mieszkań wzrosły o kilkanaście procent, a rata o ponad 100%, ale kredyciarz zawsze musi się jakoś pocieszyć xD

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego kredyciarze na wykopie oszukują samych siebie zamiast spojrzeć prawdzie w oczy xD
  • Odpowiedz
@chlopak_twojej_matki: @Krupier mamy mikroskopijny wpływ, bo mamy wpływ na to kto będzie rządził.
@chlopak_twojej_matki dla mnie największym ciosem w moje serce było jak to zaswuwalem na dwa etaty, odmawiałem sobie sporo rzeczy, żeby kupić mieszkanie, a sąsiadka ze wsi dostała to za darmo. Moja praca została wynagrodzona i żyje mi się dobrze, ale nie mogę znieść tego, ze łaska która byla lekkomyślna ma teraz 2x większe mieszkanie i dostaje mnowstwo zasiłków,
  • Odpowiedz
@chlopak_twojej_matki: jak dojebią te kredyty to dopiero pustak cement i inne materiały budowlane #!$%@? cenowo w kosmos także nie była to zła decyzja zresztą sama inflacja przez te 2 lata to już prawie 30% (kumulowana)
  • Odpowiedz
@francoisinho: tak z pogardą piszecie o tych kredyciarzach, jak by to było najgorsze zło. To powiedz mi drogi kolego gdzie mam mieszkać skoro nie dostałem mieszkanka od rodziców/państwa/teściów? Płacić do końca życia wynajem, ktory koniec końców jest wyższy niż rata? I nie płacze, że wziąłem kredyt, płaczę że jest to niesprawiedliwe, że inni dostaną kredyt na zajebistych warunkach, za co zapłaci każdy z nas, płacący podatki..
  • Odpowiedz