Wpis z mikrobloga

Ja to sie zawsze umiem #!$%@?ć..
Teraz będą rozdawać kredyty 2% a ja jak ostatni frajer wziąłem kredo 2 lata temu i szczęśliwe parki będą sobie spłacać grosze, a ja będę na to dymać i płacić ponad 1/3 pensji za ratę (przed podwyżką stóp płaciłem jakieś 1/5), a jeszcze pewnie #!$%@? inflację w kosmos przez takie ruchy i waloryzacje 500+ dla kaszojadów.
Żałuje, że nie posłuchałem mądrych ludzi z wykopu i nie #!$%@?łem z tego kraju już dawno temu, bezdzietny singiel przed 30 to najbardziej dymana grupa społeczna w tym kraju. Przepraszam musiałem gdzieś wylać złość, bo już nie mam siły żyć w tym sztucznym tworze z dykty

#gorzkiezale #kredythipoteczny #nieruchomosci #finanse
  • 20
@Reanef: wprawdzie ceny mieszkań wzrosły o kilkanaście procent, a rata o ponad 100%, ale kredyciarz zawsze musi się jakoś pocieszyć xD

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego kredyciarze na wykopie oszukują samych siebie zamiast spojrzeć prawdzie w oczy xD
@chlopak_twojej_matki: @Krupier mamy mikroskopijny wpływ, bo mamy wpływ na to kto będzie rządził.
@chlopak_twojej_matki dla mnie największym ciosem w moje serce było jak to zaswuwalem na dwa etaty, odmawiałem sobie sporo rzeczy, żeby kupić mieszkanie, a sąsiadka ze wsi dostała to za darmo. Moja praca została wynagrodzona i żyje mi się dobrze, ale nie mogę znieść tego, ze łaska która byla lekkomyślna ma teraz 2x większe mieszkanie i dostaje mnowstwo zasiłków,
@chlopak_twojej_matki: jak dojebią te kredyty to dopiero pustak cement i inne materiały budowlane #!$%@? cenowo w kosmos także nie była to zła decyzja zresztą sama inflacja przez te 2 lata to już prawie 30% (kumulowana)
@francoisinho: tak z pogardą piszecie o tych kredyciarzach, jak by to było najgorsze zło. To powiedz mi drogi kolego gdzie mam mieszkać skoro nie dostałem mieszkanka od rodziców/państwa/teściów? Płacić do końca życia wynajem, ktory koniec końców jest wyższy niż rata? I nie płacze, że wziąłem kredyt, płaczę że jest to niesprawiedliwe, że inni dostaną kredyt na zajebistych warunkach, za co zapłaci każdy z nas, płacący podatki..