Wpis z mikrobloga

Moja prognoza, gdyby obecnie wyniki sondażowe utrzymały i potwierdziły się na wyborach:
1) Konfederacja aż do dnia wyborów będzie chować radykałów i katolicki zamordyzm do szafy, kreować się na partię fajnych libków i wyślizgiwać od jakichkolwiek deklaracji na temat ewentualnej koalicji z PIS. Gdyby faktycznie ta nowa liberalna twarz Konfy była prawdziwa, to nie odeszłoby z niej 3 najbardziej liberalnych a najmniej zamordystycznych posłów (Dziambor, Sośnierz, Kulesza), którzy zorientowali się że to nie jest liberalny projekt.
2) Po wyborach z ciężkim sercem stwierdzą, że w polityce jednak trzeba być realistą i nie mogą zmarnować szansy by zrealizować choć część swojego programu. Wejdą w koalicję z PIS, oficjalnym powodem będzie wspólna obrona polskiej twierdzy przed lewactwem, gejami, Unią, aborcjonistami czy jakiego tam wroga sobie wymyślą. Nieoficjalnie oczywiście połączy ich dostęp do koryta, czyli szlak wytyczony przez Andruszkiewicza.
3) Mentzen uważa się za jakiegoś genialnego gracza który rozgryzł politykę, ale Kaczyński wyrucha swojego nowego koalicjanta przy pierwszej nadarzającej się okazji i Konfa skończy jak Kukiz'15 albo Porozumienie Gowina.

Zobaczymy, czy się sprawdzi.
#polityka #neuropa #4konserwy #konfederacja #pis
lewoprawo - Moja prognoza, gdyby obecnie wyniki sondażowe utrzymały i potwierdziły si...

źródło: cd0e6159-6e2b-4eeb-99d8-ab68ac77415f

Pobierz
  • 43
Na pewno cały sztab nie zdaje sobie sprawy, że wchodząc w koalicję z PiSem zostaną zjedzeni.


@Kopyto96: Musieliby najpierw dopuścić do siebie myśl, że mogą nie być takimi geniuszami, za jakich się uważają.

tylko kogo tym libkowym wizerunkiem będą chcieli przywabić, bo chyba nie "światłych" wyborców PO?


@BojWhucie: Ja bym strzelał w tzw. elektorat "antysystemowy", który się buja między Palikotami, Kukizami, a ostatnio Hołowniami. A u nich ostatnio spadki w
Genialny jesteś. Ty to wiesz, ale oni nie wiedzą. Jesteś ponadczasowy. Na pewno cały sztab nie zdaje sobie sprawy, że wchodząc w koalicję z PiSem zostaną zjedzeni.


@Kopyto96: A czemu zakładasz, że oni widzieliby coś złego w "byciu zjedzonym"?

Masz do wyboru:
-Nadal być małą partią opozycyjną, gdzie można sobie co najwyżej ponarzekać w sejmie i wiernie patrzeć jak uzyskane teraz poparcie "antysystemowych" wyborców powoli topnieje.
-Wejść w koalicję z PIS,
@aegispolis: Dobrze, rozumiem, mistrzu. Miej świadomość, że twoje wykopowe gadanie nie ma żadnego wpływu na to jak potoczą się losy wyborów. Możemy podyskutować, ale jak osoby jak powyżej lecą z jakimiś poważnymi wnioskami i wydaje im się, że ludzie siedzący w sztabach wyborczych nie potrafią zrobić prostej analizy SWOT, to nie mam pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najwidoczniej powinno się masowo zatrudniać wykopków do konsultacji.
@aegispolis: Mam 26 (rocznikowo 27 lat). Nie jestem elektoratem antystemowym, ale młodą konserwą. Jestem w związku z kobietą od kilku lat, oboje jesteśmy wykształceni, pracujemy, dobrze radzimy sobie z zarządzaniem własnymi pieniędzmi, patrzymy w przyszłość, dokształcamy się, a przy tym mamy jakieś swoje poglądy. Głosuję na prawicę od momentu uzyskania praw wyborczych. Na co dzień jestem normalnym gościem, z którym napiłbyś się piwa i bez poruszania tematu polityki, nie widziałbyś różnicy
Genialny jesteś. Ty to wiesz, ale oni nie wiedzą. Jesteś ponadczasowy. Na pewno cały sztab nie zdaje sobie sprawy, że wchodząc w koalicję z PiSem zostaną zjedzeni. Za to ty mądry to przewidziałeś, hehe.


@Kopyto96: Zrobilem print screena twojej wypowiedzi i zachowałem w folderku. Wkleję go 1-2 miesiące po wyborach jeżeli się okaze ze PiSowi do rządzenia starczy Konfa. Nie wiem czy wejdą do rzadu czy tylko bedą wspierac mniejszość rządową
nie odeszłoby z niej 3 najbardziej liberalnych a najmniej zamordystycznych posłów (Dziambor, Sośnierz, Kulesza), którzy zorientowali się że to nie jest liberalny projekt.


@lewoprawo: To teraz tak:

1. Nie odeszło, a zostali #!$%@?, a konkretnie jeden, a pozostała dwójka odeszła, bo już wiedzieli, że prędzej czy później skończą tak samo
2. Z tymi najmniej zamordystycznymi to też bym nie przesadzał, i Dziambor i Sośnierz pokazywali kilka razy swoje uwielbienie do zamordyzmu,