Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Dlaczego ludzie w okolicy 30 nadal nie mają prawka i samochodu?
Ja nawet w związku wolę żeby kobieta miała swój samochód niż duże bimbały i kufer
Zawsze trafi się sytuacja że trzeba gdzieś podjechać i zaczyna się proszenie, bo komunikacją się tam nie dostanie

Zwykły benzyniak to dwie minimalne pensje + oc pare stówek, serwis takiego auta to żaden problem
#prawojazdy #zycie #motoryzacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim: i kilka dni zmarnowanych na kupno + rejestrację, kilka dni na serwis i szukanie usterek.
Do tego dochodzi pilnowanie żeby akumulator był naładowany, szukanie miejsca parkingowego jak nie ma pod blokiem. Tankowanie, uzupełnianie płynów, zmiana/kupno/wyważanie opon

Jak ktoś jeździ po mieście mpk i rowerem a ma sytuacje adhoc to taxi wyjdzie dużo taniej niż utrzymywanie gruza i marnowanie swojego czasu
Zwykły benzyniak to dwie minimalne pensje + oc pare stówek, serwis takiego auta to żaden problem


@mirko_anonim: sam dość późno zostałem kierowcą - późne lata 20-te, bo mieszkając w mieście wszędzie miałem blisko. Praca 15min SKM razem z dojściem na stację i ze stacji, sklepy (biedra, lidl) obok mieszkania, uczelnia 20 min SKM, duża galeria handlowa 10 min z buta. Bilet miesięczny za 6 dych i dotrę wszędzie bez limitów. Po
@mirko_anonim nie wszyscy nadają się na kierowców i widać to robiąc szybką rundkę po mieście albo trasę. niektórzy boją się, nie potrafią skoordynować podczas jazdy. jeśli ktoś nie może zdać prawa jazdy to prawdopodobnie nie powinien wyjeżdżać na ulicę.