Wpis z mikrobloga

#gownowpis #mikrokoksy #silownia

Czy macie jakieś problemy z wypróżnianiem w trakcie redukcji czy minicutów? Ja automatycznie dostaje zatawrdzenia... Najczęściej pomaga mi kawa z ekspresu (a i to pomaga w jakieś 5-10 minut), ale do takiej dostęp mam tylko w biurze i muszę sobie planować wypicie tej kawy... Jak sobie wy z tym radzicie?
  • 5
@sliti666: ja jem na redukcji kilogram niskokalorycznych owoców dziennie (do 50kcal / 100g):

truskawki, jeżyny, arbuz, pomarańcz, malina, mandarynka, agrest, wiśnia, jabłko, brzoskiwnia, nektarynka

- sranko gwarantowane ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) polecam jeść potreningowe, gdyż przed treningiem może cię przycisnąć nawet na siłowni na dwójkę, a wiadomo jak wyglądają kible na silowniach
@sliti666:
Też tak miewałem jak zetnę węglę i tłuszcz, a podbiję białko (jak to często bywa przy redukowaniu). Trzeba jeść więcej błonnika (dobre są owoce typu malina, truskawa jak pisze mirek wyżej) i przede wszystkim bardzo dbać o nawodnienie.
@sliti666: nasiona chia 30g zaparzone w szklance goracej wody przez 5-10 minut, zjesc przed posilkiem i dodatkowo popic. Do tego troche suszonych sliwek i na drugi dzien juz powinno byc lepiej.