Wpis z mikrobloga

@card_man: Poproszę źródło! Najlepiej z timestampem. Będę musiał na ten temat jutro na pączusiach z Jacko porozmawiać. Czuję się głęboko zaniepokojony. Jego wykupiony pakiet ma przecież klauzulę anty friendly fire. W tym momencie godzi Pan swoimi insynuacjami w dobre imię naszej firmy.
@card_man: Ech, trzeba będzie usiąść z Jackiem i mu to wyjaśnić. Rwa, a on znowu poezje teraz czyta. Zakichany Tomeczek, czemu dawał mu tego Herberta rok temu. Ech... Ciężkie czasy w firmie nadchodzą. Dziękuję za podesłanie materiałów, wycofuję pilne spotkanie z prawnikiem rano i przepraszam za mój brak wiary. xD
@bkce: @card_man w tamtym roku juz nie pamietam dokladnie kiedy miala miejsce akcja zorganizowanego oczerniania bartosiaka, widac to bylo zarowno na twitterze oraz na wykopie, nie wiem gdzie jeszcze bo nie jestem jakis biegly w instagramach, tiktokach i innych duperelach. Bylo to widac golym okiem i trzeba byc, wybaczcie dosadne slowo, debilem, zeby pomyslec, ze byl to przypadek. Pisalem o tym na wykopie, mozna sobie to znalezc, kilka osob sie ze
@kfiatek_na_parapecie: Wiesz co, sądzę że nie było. Pamiętam peak, ale to było spowodowane raczej tym, że stało się to modne. Piszę, to jako właściciel urojonej firmy hejterskiej.

Część była świetna, a część durna. Na pewno Jacko jest wdzięczną postacią do memów, choć widzę jeden problem. Większość z nich jest jednowymiarowa. Poza gry słowne i buzzwordziaki ciężko wyjść. To jak kręcenie wora i Jaro. Taki Piotrula przy nich to jak wodospad contentu,
@kfiatek_na_parapecie:Z buzzwordziaka memowano zanim jeszcze wypłynął na szerokie wody i został prezesem CPK, po prostu był tak arogancki w swoich wypowiedziach i tak wiele z tego co mówił totalnie rozmijało się z prawdą że pomimo olbrzymiej charyzmy ludzie przestali bezkrytycznie przyjmować wszystko co mówi za pewnik a jeżeli myślisz że parę skoordynowanych twittów z memami z bartosiakiem to jakaś wielka operacja dyfamacyjna to jesteś śmieszny. Ludzie się z niego śmieją bo