Wpis z mikrobloga

moim zdaniem pokazuje Macrona jako bardzo słabego przywódcę - naiwnego i bezsilnego. Bez żadnej realnej sprawczości.


@Kotbehemot1972: Aha. Ciekawe jak miałaby wyglądać sprawczość w jakimkolwiek kontekście z takim putinem, dla którego białe jest czarne, a czarne białe jeśli akurat tak mu się ubzdura. Bo jeśli chodzi o kontakt z putinem sam w sobie, to przecież Zełeński też Macrona o to prosił
@pastor_manning: mi się nie podoba i mam ogólnie ją w dupie. Jednocześnie twierdzę, że trzeba mieć nasrane we łbie żeby jedyne co wyciągać z tego dokumentu to tę piosenkę i jednocześnie sprowadzać do niej cały materiał sarkastycznie pytając co w nim "niesamowitego" pijąc do opinii opa.

Już rozumiesz swój upośledzony tok myślenia w wyborze albo "podobająca się upowska piosenka" albo "onuca"?
@mentari: napisałem, że chłop przegiął wrzucając banderowską piosenkę do filmu, który swoją drogą jest bardzo dobry. Musiał? Jak chcesz z opem rozmawiać to mu na priv napisz, ja nie jestem jego rzecznikiem. Jednocześnie wyskakujesz ze standardowym hehe ironiczno prześmiewczym "na początku byłem za Ukrainą, ale ta UPA..." i potem mi piszesz o jakimś moim upośledzonym toku rozumowania XD. Chłopie weź się zastanów, dajesz jasny komunikat, albo ci się wszystko musi podobać