Wpis z mikrobloga

Jakim zakazem aut? Chyba żyję pod kamieniem ale jechałem dzisiaj autem i żadne homokomando na mnie nie czekało


@T4_LOVER: poczytaj bo chyba nie wiesz, ze ma byc zakaz sprzedazy spalinowych po 2035 roku. Wszystko zmierza w kierunku subskrypcji, masz nic nie miec i byc szczesliwy.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: propaganda, bo Bolt chce zarobić XD to uczucie, kiedy jesteś tak bardzo odstrzelony, że już nawet kapitalizm kojarzy ci się z lewactwem.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: nie propaganda tylko reklama. I skierowana do potencjalnych klientów a bolt nie dojeżdża do małych miast i wsi więc wszystko się zgadza. Jakbym miał dom w jakimś mieście powiatowym, dajmy na to w siedlcach czy mińsku mazowieckim to nie miałbym trzech aut tylko jedno. A jakbym w centum mieszkał to pewnie nie miałbym wcale.
  • Odpowiedz
@T4_LOVER: zakazu może i nie ma ogółem. Są za to wyśrubowane normy spalin, centra wielu europejskich miast i ceny paliwa, które #!$%@?ło. Jeśli to nie jest dokręcanie śruby to co nią jest?
  • Odpowiedz
Dlatego przecież bank przodujący we wprowadzaniu Agendy 2030 oferuje wynajmowanie telefonów.


@Krupier: wykopowicze odkrywają jak działa kapitalizm, odc 2137
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Da się żyć bez samochodu, wychowywałem się w rodzinie gdzie ani ojciec ani matka ani dziadkowie nie mieli prawka. Do poruszania po mieście faktycznie wystarczą autobusy, tramwaje, rower a jak jechaliśmy gdzieś dalej np nad morze to podróż odbywała się pociągiem albo PKSem.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: jak to nie ma? przecież to jest sztandarowy przykład wolnego rynku, gdzie bank może oferować usługi wynajmu i doić za to grubą kasę na frajerach
  • Odpowiedz
przecież ostatnio nie było głośno o zakazie sprzeday nowych aut spalinowych po 2035


@pieknylowca: ale auta są nie tylko spalinowe więc nie manipukuj o zakazie aut xD
  • Odpowiedz
@Krupier: ale co ty mi tu wrzucasz, kolejna reklame?
No #!$%@?, firma chce zarabiac na naiwnosci ludzi, ktorym sie wydaje ze zrobia zajebisty interes, wypozyczajac a nie kupujac jakis przedmiot (w tym wypadku telefon). Tymczasem realnym beneficjentem tego ukladu jest bank i jest to jasne dla kazdego, kto potrafi liczyc i ruszyc szara masa miedzy uszami.

I to ma byc dowod na spisek miedzynarodowy, dazacy do wywlaszczenia ludzi?
Powiem ci cos ciekawego, od 2005 roku siedzialem na wyspach troche czasu, juz wtedy takie kontrakty ze sklepami to byla norma, do Polski trafilo to dopiero w ostatnim
  • Odpowiedz
@pieknylowca: ja mieszkam na osiedlu, z którego na piechotę w 10 minut mam dostęp do imprezowej dzielni, przychodni, kilku szkół, przedszkoli, aptek, sklepów, nawet centrum handlowe i praktycznie nieograniczone tereny rekreacyjne. Jedyny problem jaki mam z autem, to że w zimie pada mi akumulator jak zapomnę w tygodniu zrobić jakąś rundkę dookoła miasta...
  • Odpowiedz