Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze

@pieknylowca: mistrzu, a co ma w reklamie napisac firma ktora oferuje przewozy samochodowe?

Ze posiadanie samochodu to spoko i super, ale jednak wez bolta?


Tag #bekazlewactwa to powoli zamienia sie w siedlisko odklejencow, ktorzy wszedzi spisek wietrza. I oczywiscie za wszystkim stoja rz... tfu lewaki. Tylko teraz juz nie soros a schwab.

Ciekawe ile zaplacili boltowi za ten przekaz.


No pewnie, to tylko teorie spiskowe, żaden ukryty przekaz, żadne socjotechniki.
Krupier - @PurpleHaze
@pieknylowca: mistrzu, a co ma w reklamie napisac firma ktora o...

źródło: temp_file.png8995268035865467432

Pobierz
Jakim zakazem aut? Chyba żyję pod kamieniem ale jechałem dzisiaj autem i żadne homokomando na mnie nie czekało


@T4_LOVER: poczytaj bo chyba nie wiesz, ze ma byc zakaz sprzedazy spalinowych po 2035 roku. Wszystko zmierza w kierunku subskrypcji, masz nic nie miec i byc szczesliwy.
@pieknylowca: nie propaganda tylko reklama. I skierowana do potencjalnych klientów a bolt nie dojeżdża do małych miast i wsi więc wszystko się zgadza. Jakbym miał dom w jakimś mieście powiatowym, dajmy na to w siedlcach czy mińsku mazowieckim to nie miałbym trzech aut tylko jedno. A jakbym w centum mieszkał to pewnie nie miałbym wcale.
@T4_LOVER: zakazu może i nie ma ogółem. Są za to wyśrubowane normy spalin, centra wielu europejskich miast i ceny paliwa, które #!$%@?ło. Jeśli to nie jest dokręcanie śruby to co nią jest?
@pieknylowca: Da się żyć bez samochodu, wychowywałem się w rodzinie gdzie ani ojciec ani matka ani dziadkowie nie mieli prawka. Do poruszania po mieście faktycznie wystarczą autobusy, tramwaje, rower a jak jechaliśmy gdzieś dalej np nad morze to podróż odbywała się pociągiem albo PKSem.
@Krupier: ale co ty mi tu wrzucasz, kolejna reklame?
No #!$%@?, firma chce zarabiac na naiwnosci ludzi, ktorym sie wydaje ze zrobia zajebisty interes, wypozyczajac a nie kupujac jakis przedmiot (w tym wypadku telefon). Tymczasem realnym beneficjentem tego ukladu jest bank i jest to jasne dla kazdego, kto potrafi liczyc i ruszyc szara masa miedzy uszami.

I to ma byc dowod na spisek miedzynarodowy, dazacy do wywlaszczenia ludzi?
Powiem ci cos
@pieknylowca: ja mieszkam na osiedlu, z którego na piechotę w 10 minut mam dostęp do imprezowej dzielni, przychodni, kilku szkół, przedszkoli, aptek, sklepów, nawet centrum handlowe i praktycznie nieograniczone tereny rekreacyjne. Jedyny problem jaki mam z autem, to że w zimie pada mi akumulator jak zapomnę w tygodniu zrobić jakąś rundkę dookoła miasta...