Wpis z mikrobloga

@pieknylowca Naprawdę mądrości życiowe czerpiesz z reklam? Idę po chipsy, będzie super impreza. Kupię sobie SUVa to zacznę żyć aktywnie. W media expert zawsze super ceny...

Jeśli to tobie się wyświetliła reklama to w jakim mieście żyjesz? Dużym? Małym? Jest bolt u Ciebie? Jeśli nie ma to marketingowiec #!$%@?ł i tyle. Kasa idzie w błoto a ty się doszukujesz życiowych mądrości.

I tak, są ludzie którzy bez samochodu żyją szczęśliwiej. Jak się
@pieknylowca miałem dwa auta. żona jeździła jednym do pracy ja drugim. stwierdziłem że bez sensu, sprzedam swoje, kupiłem wypasiony rower i do pracy mam raptem 25 km to będę jeździł. nisgy nie miałem lepszej kondycji rowerowej. ale po tygodniu zmienili nam biuro. teraz miałem 36 km w jedną stronę. kondycja nagle zdobiła się jeszcze lepsza;) 3h dziennie rowerek, sama przyjemność
@pieknylowca mieszkam na Podkarpaciu w mieście powiatowym gdzue komunikacja miejska istnieję na papierze, z 1 na 2 koniec miasta samochodem przejadę w ok 5-6 min (zależy od świateł). bywam od czasu do czasu w Warszawie (praca) i jak zobaczyłem, że koleżanka za ubera zapłaciła 20 zł (dom - praca) to mi się ciepło zrobiło bo ja samochodem objade za nie wiem, 5 zł? (liczę warszawe, korki i wgl). w tym momencie 1km
@pieknylowca: A po co mają wyjeżdżać 30 KM poza wielkie miasto, skoro ich kampanie oraz marketing adresowane są do ludzi z dużych miast, w których Bolt działa i tam chcą mieć klientów. Logiczne, że ktoś mieszkający 30-40 KM za Warszawą, Krakowem czy Kielcami nie będzie zamawiał Bolta ani Ubera, bo to się po prostu nie opyla finansowo. Jak mieszkałem w dużym mieście to głównie poruszałem się Boltem lub Uberem, bo mając
@lukasz-brak: SPISEGGG mordo, Gates ze Schwabem pewnie to urządzili XD No kto to widział, żeby w wielkim mieście szybko przemieszczać się buspasem taksówką na appkę , zamiast stać w 5-kilometrowym korku jak ułom i przebijać się 2 godziny, poruszając 5 km/h i słuchając trąbienia oraz widzieć #!$%@? ludzi wokół ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StdPtr: No ale Bolt nie adresuje tej kampanii do ludzi ze wsi, tylko do średnich i dużych miast w których działa. I w których korzystanie z Bolta zamiast prywatnego auta ma w wielu przypadkach sens. Jak mieszkasz na wsi lub pod miastem jak samemu teraz mieszkam to wiadomo, że musisz mieć auto prywatne. Samemu jeżdżę autem prywatnym i homokomando mnie nie zatrzymuje, ani nikt mi auta nie konfiskuje. To są po