Wpis z mikrobloga

@miken1200: ale tak można obliczać wszystko. Nie licze ile wydaje na samchód w sensie naprawy, oc i te sprawy bo kupiłem, jak trzeba zapłacić to płace. Ale już "realny" ksozt 1 km liczę. Gdy jadę gdzieś dalej to już licze czy wydam 200 czy 500 zł na benzynę bo muszę te pieniądze wyciągnąc z portfela.

Tak samo jest z uberem. Zamawiasz ubera, płacisz 20 zł i ta kasa Ci znika
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Bo to paradoks, rozumiem żeby w taką reklamę poszło PKP albo miejskie autobusy i tramwaje, a nie, bez samochodu żyjesz bardziej, dlatego zamów przejazd samochodem xd

To tak jakby jakiś kebab wychwalał pozytywy życia wege i na końcu napisał "No, to do jutra!" xD
  • Odpowiedz
mistrzu, a co ma w reklamie napisac firma ktora oferuje przewozy samochodowe?

Ze posiadanie samochodu to spoko i super, ale jednak wez bolta?


@PurpleHaze: eee? Może by podali koszty przejazdu albo napisali że po pijaku możesz jechać, bo nie prowadzisz, a nie robią propagandę w stylu "poznaj ludzi którzy rozstali się że schabowym i przesiedli się na nasze sojowe parówki. Bez schabowego żyjesz bardziej"
  • Odpowiedz
@pieknylowca:
2021-2022 Mordo wiadomo ze Fizer/Moderna/ ect. chcą sprzedać jak najwięcej ich szczepionek ale przymus jest dla naszego dobra a nie bo oni tak forsują.
2023-202X Mordo jakie jedzenie robaków, jakie usuwanie aut spalinowych, jaka promocja życia na wynajem...
  • Odpowiedz
@PurpleHaze:
Tyle, że Bolt znany jest z lewackiej narracji. Swojego czasu oferowali 18% zniżki dla kobiet bo przecież o tyle mniej kobiety średnio zarabiają.
  • Odpowiedz
  • 1
@pieknylowca to jest chore, że prywatna firma reklamuje styl życia, dzięki któremu będzie miała więcej klientów! Ostatnio widziałem reklamę zdrowej żywności, w której zachęcano mnie to jedzenia zdrowej żywności! #!$%@? komuchy chcą mi odebrać wolność. Co jeszcze? Sprzedawcy rowerów będą zachęcać do jazdy rowerami?
  • Odpowiedz
mistrzu, a co ma w reklamie napisac firma ktora oferuje przewozy samochodowe?


@PurpleHaze: Może niech napisze, że oferuje przewozy samochodowe, że używanie sporadycznie zmniejsza koszty itd.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: już widzę jak w zimie, przy np. -10 mam #!$%@?ć rano z dwójką dzieci, jedno do przedszkola, drugie do szkoły, a potem do pracy, a w drodze powrotnej zakupy i znowu dzieciaki odebrać i jeszcze je podrzucić na zajęcia pozalekcyjne.
Rozumiem że bez auta, to grunt aby mieć bardzo dobre połączenia
SpasticInk - @pieknylowca: już widzę jak w zimie, przy np. -10 mam #!$%@?ć rano z dwó...
  • Odpowiedz
@zielony_goblin nieuczciwe porównanie, jeśli już chcesz porównywać koszty przemieszczania się taryfą, a koszty przemieszczania się prywatnym autkiem, to nie wliczasz tylko paliwa, tylko także koszt zakupu auta, koszt utrzymania auta, koszty eksploatacyjne, ubezpieczenie etc. etc., bo przed takim wyborem stoją osoby które zastanawiają się czy brać auto, czy jednak jeździć boltem
  • Odpowiedz
@lukasz-brak: co ma nagonka do tego,ze wiekszosc aut wiekszosc czasu soedza stojac?
tozto kapitalizm powininen dazyc do tego by sie oplacalo,a wiec i do np wspoldzielenia rzeczy drogich a rzadko uzywanych
  • Odpowiedz