Wpis z mikrobloga

@N331: Dokładnie, w sytuacji awaryjnej tylko rosyjski moduł posiada silniki by np skorygować orbitę stacji. Następna na pewno nie będzie z rosjanami :D
Co sądzicie o takiej współpracy obu agencji?


@elektryk91: Że jest to zło konieczne, aby dało się doprowadzić jeszcze program ISS do końca dekady. Nie ma co tego oceniać moralnie. W stację włożono już miliardy dolarów, a bez Rosjan nie może ona funkcjonować.
@houk: wojna się skończy, kasą się sypnie, wszyscy zapomną. Jak zawsze. Wspomnisz moje słowa. ISS jest nie tylko Amerykańskie, to projekt międzynarodowy i będą naciski z innych stron
@Rancor @elektryk91: nawet nie chce mi się komentować tego jełopy. Nie będę przecież wam tłumaczył co oznacza MIEDZYNARODOWA stacja kosmiczna. A że pierwsza Rosjanka to co z tego? Od początku wojny 6 Rosjan już odwiedziło ISS, bo są jej współtwórcami i współwłaścicielami ameby ()

A kosmonauci to ludzie na poziomie. Absolutna topka. Bardzo inteligentni i nie mają z Putinem ani tym co robi nic wspólnego proste wypopki.
Patrzcie prymitywy. Kiedy trzech Rosjan po starcie wojny dotarło na ISS, to nawet ubrani byli w barwy rolto niebieskie. Całą agencja roskosmosu to inteligentni ludzie. Inżynierowie wykształceni i jak każdy człowiek na ich poziomie absolutnie nie popierają tego co tępy Kreml tam #!$%@?.

Nikt na ISS nie ma problemu z Rosjanami tam... no poza ciemnymi qypopkami którzy by ich #!$%@? stamtąd wcześniej podzynajac gardła.

Patrzcie wypopki. To są ludzie na poziomie w
chaintime - Patrzcie prymitywy. Kiedy trzech Rosjan po starcie wojny dotarło na ISS, ...
A kosmonauci to ludzie na poziomie. Absolutna topka. Bardzo inteligentni i nie mają z Putinem ani tym co robi nic wspólnego proste wypopki.


@chaintime: Po pierwsze nie znasz każdego z nich więc nie oceniaj o czym każdy z nich myśli i jakie ma poglądy i proszę bez zbędnych emocji. Po drugie spora część kosmonautów to osoby wojskowe i do tego bardzo selektywnie dobierane. Niewiele wiem o obecnym administratorze Roskosmosu, ale jego
Umowa została zawarta 5 miesięcy po zbrojnej agresji Rosji na Ukrainę. Co sądzicie o takiej współpracy obu agencji?


@elektryk91: gdyby Rosja napadła na USA, to byłoby dziwne, taka współpraca. Ale na Ukrainę? Who cares?
Po pierwsze nie znasz każdego z nich więc nie oceniaj o czym każdy z nich myśli i jakie ma poglądy


@Rancor: co? Masz nagranie jak ściskają się z astronautami US po przejściu do ISS.

Jak mam nie oceniać jakie mają poglądy jeżeli wyrazili je poprzez barwy ubrań w jakich je specjalnie uszyto. Niebiesko-żółte.

Nawet nie czytam reszty, bo husarz musi bronić swojego majaczenia. Dla mnie żałosne jest ciągle stanie że usa
Pobierz chaintime - >Po pierwsze nie znasz każdego z nich więc nie oceniaj o czym każdy z nic...
źródło: maxresdefault
jeżeli wyrazili je poprzez barwy ubrań w jakich je specjalnie uszyto. Niebiesko-żółte.


@chaintime: Ale to jest twoja interpretacja, rozumiesz? Nie do nich należy decyzja o ubiorze uniformów używanych od lat. Administratorem Roskosmosu jest Kreml. To nie jest niezależne państwo w państwie

Nawet nie czytam reszty, bo husarz musi bronić swojego majaczenia


@chaintime: To bardzo źle świadczy o tobie i wskazuje na brak szacunku do rozmówcy, który użył na prawdę dużo
Pobierz Rancor - >jeżeli wyrazili je poprzez barwy ubrań w jakich je specjalnie uszyto. Niebi...
źródło: gXyKskKjp8PkNzdxQa2SmV
Ale to jest twoja interpretacja, rozumiesz? Nie do nich należy decyzja o ubiorze uniformów używanych od lat.


@Rancor: ty jesteś nie nr ma omalny? To nie jest moją interpretacja tylko wszystkich ludzi na świecie. Wszystkie media o tym mówiły. e wiadomościach wszędzie pokazywano e ujęcia i każdy serwis na świecie pisał że pokazują solidarnosc z ukrainą. Piękny gest. Nawet masz screen z opisem "solidarity" dla przykładu.

Żółte kombinezony z niebieskimi elementami
ty jesteś nie nr ma omalny?


@chaintime: Porównaj sobie język którym ja się posługuję z twoim językiem i spróbuj odpowiedzieć sobie ponownie

To nie jest moją interpretacja tylko wszystkich ludzi na świecie. Wszystkie media o tym mówiły. e wiadomościach wszędzie pokazywano e ujęcia i każdy serwis na świecie pisał że pokazują solidarnosc z ukrainą. Piękny gest. Nawet masz screen z opisem "solidarity" dla przykładu.


@chaintime: Człowieku, pierwsze przekazy na świeżo
Pobierz Rancor - >ty jesteś nie nr ma omalny?

@chaintime: Porównaj sobie język którym ja się...
źródło: 1280
@Rancor: dopiero odkrywasz rosyjską propagandę? Przecież jak to wyszło i było o tym głośno to normalne że zdementowali na wewnętrzny użytek.
Nigdy nie używali takich kolorów, zbiegiem okoliczności zmienili jednorazowo na żółto niebieskie. Przypadek. W końcu rządowa agencja zdementował. A...

Kacapy dementują że och kosmonauci sprzeciwiają się wojnie... tzn. operacji specjalnej, bo wina tego nie można u nich nazywać.

Mieli nie dementować po tym jak naród to widział. Taa z pewnością.
to normalne że zdementowali na wewnętrzny użytek


@chaintime: Ale to zdementowała agencja o której przed chwilą podałeś, że jest nieskazitelna - RZĄDOWA agencja Roskosmos

zmienili jednorazowo na żółto niebieskie


@chaintime: Z wielką rosyjską flagą na piersi. To jest ten "prezent" dla Ukrainy?

argument nadal uważasz że USA powinno ich nie wpuszczać? Przed chwilą twierdziles że nie uważasz tak.


@chaintime: Nie pozwolę sobie insynuować czegokolwiek. Pokaż mi fragment wypowiedzi, gdzie
@chaintime: I jeszcze co do tematu żółtych koszulek Z WIELKĄ ROSYJSKĄ FLAGĄ. Coś takiego trzeba najpierw specjalnie wyprodukować, następnie umieścić w Bajkonurze, wpisać do inwentarza i w końcu umieścić w kapsule Sojuz. Za takie coś jest odpowiedzialny sztab ludzi i planuje się to na tygodnie, a nawet miesiące przed startem. Tu nie ma miejsca na spontaniczność. W jaki sposób kosmonauci mieli by samodzielnie doprowadzić na szybkości do takiej sytuacji w instytucji
@Rancor: a kto miał zdementować? Jak Kreml zobaczył to poszedł przykaz.

Ok nie będę się wyklucal z jakimś wypopkiem. Każdy Rosjanin jest zły a kombinezony raz w historii w barwy Ukrainy zrobili przypadkiem. Cały świat to widział i każdy wiedział o co chodzi. Jakiś jeden leszcz które jest niedowartościowany i Wałcz do końca robi roznicy