Wpis z mikrobloga

Każdy Rosjanin jest zły


@chaintime: Chyba ty tak uważasz, bo oto moje zdanie, które wyraziłem powyżej:

Wśród kosmonautów na pewno nie brak ludzi poczciwych, chcących po prostu spełniać swoją pasję w międzynarodowym zespole.

a kombinezony raz w historii w barwy Ukrainy zrobili


W sumie w barwach Rosji, a więcej o nich napisałem w ostatnim poście, bo nie masz najwyraźniej bladego pojęcia o procedurach przedstartowych. O samym Rogozinie i Roskosmosie do dzisiaj
@Rancor: typie ja nie czytam twoich wysrywo. Piszesz jakieś letargu żeby udowodnić swoje racje, które widzę na początku że sa idiotyczne. Cały świat wie jak było. Jesteś ciemnym wypopkiem i nim pozostaniesz. #!$%@? na ciebie...

Edit. Przeczytałem trochę więcej i żadnych argumentów.jakies bezpodstawne pieprzenie że nic nie wiem o roskosmosie, przy czym nie piszesz nic o tym czego nie wiem. Tracić czas na takiego przegrywa ciemnego....
@chaintime: Teraz w ogóle zauważyłem, że przy twoim nagłówku "Solidarity?" Jest jeszcze znak zapytania, a powszechnie wiadomo co to oznacza w nagłówkach.

Jeżeli cały swój świat i wszystko co wierzysz oparłes jedynie na dziennikarskiej zarzutce, i koszulkach z rosyjskimi flagami, mając jednocześnie w głębokim poważaniu oficjalne antyukrainskie i amerykosceptyczne stanowisko Roskosmosu i kilku kosmonautów, to krzyż na drogę. Daleko zajdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tyle z