Wpis z mikrobloga

15 MIESIĘCY PO PRZESZCZEPIE W TURCJI |PRZED| I |PO|

To samo miejsce, podobne światło.
Trochę inna długość włosa, za jakiś czas dodam z dłuższymi.

Reszta zdjęć w komentarzach.

W razie pytań napisz komentarz lub wiadomość prywatną.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.**

Pozdro, s0ngo.

#lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #fin #finasteryd #minox #wyglad #transformacja
s0ngo_ - 15 MIESIĘCY PO PRZESZCZEPIE W TURCJI |PRZED| I |PO|

To samo miejsce, podobn...

źródło: Projekt bez tytułu (1)

Pobierz
  • 60
@s0ngo_: co cię mirek skłoniło do takiego radykalnego kroku jak przeszczep włosów? jak mi zaczęły pojawiać się zakola, to z honorem i godnością powiedziałem im "ch$j z wami" i obciąłem się na 1.5 mm. Od tego czasu (jakieś 3 lata?), dostrzegam same plusy - sam się strzygę maszynką w domu i nie trzeba specjalnie łazić po fryzjerach, mniej suszenia po basenie i prysznicu, 0 jakiegoś układania itd.
@Pit1337: Włosy od dziecka były moim powiedzmy znakiem rozpoznawczym, miałem wyjebiscie gęste włosy i lubiłem coś z nimi #!$%@?… a to pasemka a to fioletowe włosy a to irokez na 10cm, dobrze to wszystko wyglądało i nie mogłem pogodzić się z brakiem włosów :).

Gdybym zaczął działać wcześniej z finasterydem to pewnie nie musiałbym robić przeszczepu, ale no nie miałem się kogo słuchać i wyszło jak wyszło, nie żałuje :)

Każdy