Wpis z mikrobloga

15 MIESIĘCY PO PRZESZCZEPIE W TURCJI |PRZED| I |PO|

To samo miejsce, podobne światło.
Trochę inna długość włosa, za jakiś czas dodam z dłuższymi.

Reszta zdjęć w komentarzach.

W razie pytań napisz komentarz lub wiadomość prywatną.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.**

Pozdro, s0ngo.

#lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #fin #finasteryd #minox #wyglad #transformacja
s0ngo_ - 15 MIESIĘCY PO PRZESZCZEPIE W TURCJI |PRZED| I |PO|

To samo miejsce, podobn...

źródło: Projekt bez tytułu (1)

Pobierz
  • 60
@UberWygryw: przyznaje, ze #!$%@? bo słuchałem ludzi, ktorzy mówili ze to wypadanie genetyczne i nic z tym nie zrobię, teraz z perspektywy czasu jestem na 90% pewny, ze to łysienie było spowodowane niedoczynnością tarczycy, która odkryłem dopiero w tym roku. (Miałem to leczone jakieś 6-7lat temu , nie wiedziałem o tym.
@paakcer: 3k euro, zapisujesz się dostajesz termin. Jedziesz na lotnisko, lecisz do Turcji. Tam dostajesz instrukcje jak wyjść i zdjęcia gościa który będzie na Ciebie czekał z taxi, nic nie musisz mówić do niego nawet (i tak nie zrozumie), on Cię zawozi do hotelu, tam się dogadasz i po ang i po polsku, idziesz do pokoju i idziesz w kime. Jedzenie masz następnego dnia i konsultacje, badania krwi itd, oni wszędzie
@razorn3: Twoje włosy pobierane zazwyczaj z tylu głowy. (Nie jest możliwe niestety pobranie włosów od kogoś innego, nie przyjmą się żadne inne włosy oprócz Teoich, a przynajmniej przy obecnej technologii..)
@s0ngo_ jak długo widać "efekty" przeszczepu? Robię na fabryce i jedyne co mnie aktualnie blokuje to myśl że każdemu po kolei trzeba będzie tłumaczyć o co kaman.
@Smasher69: czy trzeba to zależy od Twojej przyczyny wypadania włosów. Jeśli androgenowe i widzisz np po ojcu ze jego linia włosów zaczyna się na połowie głowy xD no to jest duuuuza szansa, ze tak samo będzie i z Tobą. Wtedy bierzesz Fina po to, aby Ci Twoje włosy nie wypadły. Minoxa w ogole nie musisz, ale ja biorę bo chce jeszcze lepsze włosy (najlepsze jakie mogę aktualnie wyskrobać xD)

a jak
@Kair: cześć, 21 lat, Fin nie ma za bardzo nic wspólnego z efektami przeszczepu.
Fin jest po to, aby Twoje naturalne włosy nie wypadły. Wiec jeśli genetycznie wiesz ze masz lipe z włosami… to moim zdaniem Fin koniecznie stety lub niestety.
@Anticon80: tutaj musialybyc tez inne problemy zdrowotne o których zapewne nie wiedział… to nie wyglada na naturalne wypadanie włosów + przestał brac Fina, wiec wyszło jak wyszło .