Wpis z mikrobloga

15 MIESIĘCY PO PRZESZCZEPIE W TURCJI |PRZED| I |PO|

To samo miejsce, podobne światło.
Trochę inna długość włosa, za jakiś czas dodam z dłuższymi.

Reszta zdjęć w komentarzach.

W razie pytań napisz komentarz lub wiadomość prywatną.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.**

Pozdro, s0ngo.

#lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #fin #finasteryd #minox #wyglad #transformacja
s0ngo_ - 15 MIESIĘCY PO PRZESZCZEPIE W TURCJI |PRZED| I |PO|

To samo miejsce, podobn...

źródło: Projekt bez tytułu (1)

Pobierz
  • 60
@s0ngo_: jak cenowo? Ja mam jakieś tam zakola w zasadzie chyba takie same od 18 roku życia bo na dowodzie byłem ogolony na jeża i mogę sobie porównać siebie sprzed lat (teraz 25lvl). Ale odrobinę się martwię jak będzie w przyszłości i czy jakiegoś przeszczepu nie będzie trzeba robić.
@bylem_zielonko: 3400 graftów. Co robiłem? na fonie trochę siedziałem, trochę próbowałem spać (nie pamiętam czy spałem, ale raczej wątpię. A większość czasu oglądałem jakiś turecki serial co leciał na telewizorze przede mną. (byłem tak obsrany, że chciałem tylko to przeżyć xD)
co cię mirek skłoniło do takiego radykalnego kroku jak przeszczep włosów? jak mi zaczęły pojawiać się zakola, to z honorem i godnością powiedziałem im "ch$j z wami" i obciąłem się na 1.5 mm.


@Pit1337: nie każdy musi chcieć być kolejną łysą pałą w tym kraju ogoloną z hOnOrEm na 1,5mm. Włosy mają gigantyczne możliwości modelowania zarówno kształtu czaszki jak i twarzoczaszki. Rola wyglądu rośnie z roku na rok i trzeba być
@MarteenVaanThomm: jeszcze mi 30 nie puknęła, co nie zmienia nic, bo uważam że strach przed łysieniem, kompleksy z powodu wyglądu, przegrywy itd. to siedzi przede wszystkim w głowie - trzeba robić swoje i wywalone jajca
uważam że strach przed łysieniem, kompleksy z powodu wyglądu, przegrywy itd. to siedzi przede wszystkim w głowie - trzeba robić swoje i wywalone jajca


@Pit1337: tak jak pisałem - 10-15 lat temu tak, ale teraz realnie żyje się dużo ciężej z takim problemem