Wpis z mikrobloga

@ApuApustaja: wychodzi na to, że konfederacja od razu powinna się ujawnić w polityce jako katoszury/onuce, a nie mydlić oczy młodym niskimi podatkami to może jednak by się szybciej dostali do sejmu. Dobry Borze co za fikołek z rozsądnej partii od parowek przejść w taki odchył jakim jest teraz xD
  • Odpowiedz
koalicja PiS plus konfa


@ApuApustaja: No ok, to z jaką partią Konfa by weszła w koalicję najłatwiej? Czy dla zasady by odrzucili możliwość bycia w koalicji i zostaliby w opozycji?
  • Odpowiedz
  • 26
koalicja PiS plus konfa istnieje tylko w waszych zrytych głowach


@ApuApustaja:

Pamiętam jak dziś jak Giertych zaklinał się na wszystkie świętości, że nigdy przenigdy nie wszedłby w koalicję w której będzie Samoobrona. A Bosak i koleżkowie to co najwyżej popłuczyny po Giertychu. Za cień szansy miejsca przy korycie będą się kaczafiemu kłaniali czapkami do samej ziemi :D
  • Odpowiedz
koalicja PiS plus konfa istnieje tylko w waszych zrytych głowach


@ApuApustaja: A jak takowa powstanie to przeprosisz i wyślesz pieniądze na jakąś LEWACKĄ organizację? Skoro nigdy nie powstanie, to głupi by się nie zgodził
  • Odpowiedz
koalicja PiS plus konfa istnieje tylko w waszych zrytych głowach


@ApuApustaja: a Konfederacja, która wjeżdża do sejmu na białym koniu, rozlicza "bandę czworga", usuwa podatki dochodowe i sprawia, że Polska staje się drugą Japonią istnieje tylko w waszych łatwowiernych głowach.

Siedzą w sejmie od kilku lat i nic sensownego nie robią - tam, gdzie trzeba głosować w słusznej sprawie, to się wstrzymują albo nie przychodzą (i nie mają dyscypliny partyjnej, bo są zlepkiem trzech światopoglądowo odmiennych grup), bo jeszcze PiS by się obraził, a mostów palić nie będą. Tam gdzie trzeba się jasno opowiedzieć, to jest lawirowanie. No ale jak chodzi o rzeczy irrelewantne albo takie, które już są jasno przesądzone stosunkiem głosów, to nagle wchodzą ze swoją konferencją, że oni głosowali przeciw. Wiesz, na takiej zasadzie to ja też mogę byś posłem - złożę wniosek o przyznanie każdemu Polakowi miliona dolarów, wniosek nie przejdzie i zwołam konferencję, że "banda czworga" nie chce dać Polakom
  • Odpowiedz