Wpis z mikrobloga

Znajomi byli ostatnio w Zakopanym na weekend i opowiedzieli mi jak w restauracji musieli płacić 5 zł za toaletę (jako klienci). Nie mogłem uwierzyć xD Aż sprawdzałem czy to w ogóle jest legalne i zdziwiłem się, że jest, ale to chyba tylko górale mogli wpaść na coś takiego.

#zakopane #oswiadczenie
  • 7
@LateMacchiato: Dla mnie to nic dziwnego jak np. restauracja chce pobierać opłatę od osób, które nie są ich klientami, pełne zrozumienie. Ale sytuacja w której przychodzisz do restauracji, jesz u nich, pijesz browara i potem musisz zapłacić, żeby się odlać, to jest jakiś żart.

I przecież to nie jest tak, że to jest tylko sprawa tego przedsiębiorcy. Obszczana okolica lokalu to już sprawa nas wszystkich.
@jutronaobiadznowuryz: ja też nie, byłem na jesieni w tatrach pod zakopcem, termy kilka kilometrów dalej, jedzenie wszystko zajebiście, do szlaków blisko, ceny 3x niższe, ale oczywiście loszki z pracy po urlopie to pytania jak było w zakopanym bo przecież w tatry jechałeś xD
I przecież to nie jest tak, że to jest tylko sprawa tego przedsiębiorcy. Obszczana okolica lokalu to już sprawa nas wszystkich.


@Murasame: I za to ludzie dostają mandaty więc o co chodzi? Jak się nie podoba to omijać, napisać w google odpowiedni komentarz i tyle. Jeśli tej restauracji będzie się to opłacało, to nawet może wnieść opłaty za wynajem krzeseł na czas posiłku.
Najwyraźniej taka strategia biznesowa działa i nie zraża