Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie do ludzi, którzy posiadają auto z grzanymi dupami.

Warto mieć grzane dupy czy nie, w naszym klimacie/kraju?

Od lat jeżdżę autami bez tego bajeru, wiek narasta i kogo nie pytam, to każdy mówi "fajnie" "warto" "od października do marca będziesz używał i miły dodatek do auta".

Zatem? Ktoś się wypowie?

Tylko proszę bez komentarzy "nie mam, ale się wypowiem, bo słyszałem".

Z góry dzięki
#samochody #motoryzacja #auto #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nie_Do_Twarzy_Mi_Z_Aureola: warto, ale nie w oplu, tam długo trzeba czekać aż coś będzie czuć.
Zimą idealna sprawa włączasz i masz ciepełko od razu i przyjemnie. ale nie używasz tego za każdym razem tylko wtedy kiedy Ci zimno ;)
  • Odpowiedz
@Nie_Do_Twarzy_Mi_Z_Aureola: często używam nawet w chłodniejsze deszczowe dni. Tylko miałem styczność z różnym podgrzewaniem, w jednym aucie masz przycisk grzania i zaraz zaczyna cię parzyć, w innych nie podgrzewa boczków. W audi jest to fajnie rozwiązane, masz pokrętło od 1 do 6 więc można sobie ustawić grzanie tak żeby było ci komfortowo.
  • Odpowiedz
Warto mieć grzane dupy czy nie, w naszym klimacie/kraju?


@Nie_Do_Twarzy_Mi_Z_Aureola: mam fotele z materiału i miękkiej, matowej skóry, ja używam grzania praktycznie zawsze jak temperatura spada poniżej 10°C. Jak siadam na skórzane siedzenie u kolegi z którym na zmianę jeździmy do pracy to u niego mam kocyk bo mi za zimno. On za to nie ma z tym problemu i jak wsiada do mnie to szybko wyłącza grzanie
  • Odpowiedz