Wpis z mikrobloga

Mojemu wf-iście z liceum, który ogólnie był niesamowitym debilem jestem wdzięczny tylko za to, że zmotywował mnie do robienia pompek. Jak mu się to udało? Kretyn robił różne zaliczenia m.in. pompki. W pierwszej klasie wypadłem strasznie słabo i klasowi debile razem z panem "nauczycielem" zaczęli sobie robić heheszki. Wtedy miałem swój przełom i zrozumiałem, że rozwój fizyczny też jest ważny. Co z tego, że jestem inteligentny skoro ludzie i tak oceniają po wyglądzie i na pierwszy rzut oka widzą tylko chudzielca i słabeusza. Zacząłem mocno cisnąć pompki zgodnie z programem 100 pompek. Na początku było bardzo ciężko, ale jak zauważyłem progres to moja motywacja rosła coraz bardziej i bardziej. Na zaliczeniu pompek w drugiej klasie zrobiłem tyle pompek, że byłem w najlepszej trójce. Oczywiście wszystkim debilom, łącznie z nauczycielem, którzy nastawiali się na darcie łacha mina szybko zrzedła kiedy okazało się, że słabeusz zrobił więcej pompek od nich. Od tamtej pory ćwiczę regularnie i nawet nie zauważyłem kiedy z chudzielca zrobiłem się normalnym chłopem bożym.
#chwalesie #przegryw #licbaza #cwiczzwykopem
  • 10
Jak ktoś jest inteligentny to sam dojdzie do tego, że sprawność fizyczna jest ważna, niezależnie od opinii innych ludzi.


@trtrtrtr: ktoś inteligentny to nie będzie wrzucał tak obrazków z tandetnymi cytatami.