Wpis z mikrobloga

@dzieju41: ok. 65 metrów (3 pokoje, 2 łazienki, garderoba) z bardzo dużym balkonem, ale na wykonczenie środki są. 700 wyliczone jest na tyle zeby miniratka była komfortowa psychicznie (te 30% dochodu z czynszem max), a kredyt spłacony w 5-7 lat
@Dzieciok: Surowy zamknięty że tak powiem z oknami - byłem "opukać sciany" i zobaczyc jak wpada swiatlo itd :) kupowanie dziury w ziemi na takim lewarze - troche bym się bał
@Krzysztof53647: Dokładnie to jest moje założenie z tym zakupem : ) chce coś na własne potrzeby mieszkaniowe a skonczyc juz wynajmowac żeby komuś ratkę spłacać. Jak patrzę po ofertach wynajmu to wcale rata nie jest gorsza.

Albo przy rosnącej inflacji ceny nieruchów mi uciekną (a tutaj znalazłem naprawdę atrakcyjną cenę i udało się zejść ok. 7% z ofertowej, wiec lepiej niż na typowym nego na 3 pokojwych gdzie max przeciętnie 5%
@Dzieciok: Kredo bedzie uruchomiony tak że ok. 4 mies bede musiał jeszcze wynajmowac, ale to się w budżecie spina z tym co chcę nadpłacać miesięcznie :( niestety juz nie mozna u dewa 10/90, 20/80
niestety juz nie mozna u dewa 10/90, 20/80


@Lugner: już nie można? Dawaj twardo żeby wyszło na twoje. Weź pod uwagę ryzyko bankructwa banku który trzyma rachunek powierniczy albo banktructwa dewa.
Harmonogram wpisany do prospektu w ogóle nic nie mówi o harmonogramie wpłat który dotyczy ciebie i twojej umowy deweloperskiej. To umów się chociaż z dewem na 10/20/70.
@Noodles: Tam nie, Ludwiki to przedrożony kurnik :)

Za 58.4 metra na 1 piętrze z malutkim tarasikiem chcieli 17.9k z metra i 60k za garaż (!) A to jest obok Kasprzaka, Wolskiej i Prymasa Tysiaclecia (więc mocno głośno), z widokiem na garaże PANu, obok masz szkołę,

Na pewno jest to dobra lokalizacja jak jesteś singlem / pracującą młodą parą, bo masz blisko na Daszynskiego/ONZ, ale nie na układ 2+1/2+2 - syf