Wpis z mikrobloga

Mogę podać kilka ogólnych sugestii, które mogą Ci pomóc.

Zwróć uwagę na swoje podejście: Czasami ludzie nie zdają sobie sprawy, że ich podejście do kobiet może być problematyczne. Upewnij się, że jesteś uprzejmy, szanujesz granice i traktujesz innych z szacunkiem.

Pracuj nad swoją pewnością siebie: Pewność siebie jest atrakcyjna i przyciąga innych ludzi. Pracuj nad swoim poczuciem wartości i pozytywnym podejściem do siebie.

Szukaj okazji do poznawania nowych ludzi: Czasami trudno znaleźć
  • Odpowiedz
@daro1: Wychodzi na to, że 5 lat studiów plus 6 lat pracy w środowisku w którym występuje od 75% do 99% kobiet to brak kontaktu z kobietami, bo na pewno nie chodzi o mój ryj 2/10. Powiedział to ktoś chadom na informatyce? Bo aktualnie studiuje sobie też informatykę i większość ma dziewczyny.
  • Odpowiedz
Ale nie o zwykłe koleżeńskie kontakty tu chodzi.

@daro1: xD
Faktycznie, czemu na to nie wpadłem żeby mieć kontakty seksualne zamiast koleżeńskich? Dzięki zmieniłeś moje życie.
  • Odpowiedz
@HeavyMagicMissle: Tu chodzi o to żeby cokolwiek próbować bo użalanie się nad sobą i bierność nic Ci nie da. Wtedy na pewno nikogo sobie nie znajdziesz. Ogólnie mam bekę z tego Waszego podejścia. Wyglądałoby to tak jakbyście sami chcieli się wyeliminować z rynku. A chadom to nawet pasuje, przynajmniej nie mają konkurencji.
  • Odpowiedz