Wpis z mikrobloga

Wybory w Polsce:

Konfederacja: sprzedamy nasz kraj ruskim, simple as that
PIS: urządzimy z tej krainy nasz prywatny folwark gangsterski, #!$%@? wam wszystkie oszczędności, wprowadzamy NWO ale tylko te punkty, które są nam wygodne
PSL: dołączymy do każdego kto będzie potrzebował koalicji
PO: eurokomuna, zabijemy drobne rolnictwo, zrobimy zakaz posiadania starych aut, bezmyślnie akceptujemy wszystko z uni a kto przeciw nam ten rusek i katotalib, następna pandemia przymusowe szczepienia dla wszystkich, pełzające NWO
Razem: eurokomuna turbo, #!$%@? taki komunizn, że gdyby Urban żył to zesrałby się ze strachu, zabierzemy wam auta, mięso i drobne przyjemnośći, będziesz tylko #!$%@?ł robaki i był szczęśliwy bo homoseksualizm i 60 płci, następna pandemia obozy koncentracyjne dla niezaszczepionych, zrobimy z NWO speedrun
Szymon Hamownia: jestem tym typowym buntownikiem na którego głosują wszyscy zmęczeni dotychczasowymi partiami, po wyborach sprzedam się szybciej niż Paweł Cookies

#wybory #polska #takaprawda #dziendobry #przemysleniazdupy
Pobierz
źródło: businessman-committing-suicide-through-hanging-260nw-90157864
  • 63
PO: zrobimy zakaz posiadania starych aut


@SzubiDubiDu: a tym czasem to PISOWSKI kolaborant z Unia ma to zapisane w KPO juz od paru lat ( ͡° ͜ʖ ͡°):
https://www.money.pl/gospodarka/kpo-diesle-i-benzyniaki-znikna-z-centrow-miast-wyjasniamy-co-planuje-rzad-6634683390077472a.html

Ale to bys musial przeczytac troche wiecej niz przekaz partyjny z Nowogrodzkiej
co we Wrocławiu robi Sutryk (realnie z nadania PO)


@symetrysta: realnie partia wyznacza prezydenta miasta, tak jak rząd wyznacza pracowników spółek skarbu państwa XD. Sutryk to dzban nad dzbany, ale to wrocławianie go sobie wybrali tak jak my wszyscy obecną władzę.

I tak, Sutryk zrobił sobie prywatny folwark, ale to chyba domena rządzących dużymi miastami - Majchrowski przecież też dobry herbatnik. Duże miasto, duża kasa, a wybory tylko lokalne.
Razem: eurokomuna turbo, #!$%@? taki komunizn, że gdyby Urban żył to zesrałby się ze strachu, zabierzemy wam auta, mięso i drobne przyjemnośći, będziesz tylko #!$%@?ł robaki i był szczęśliwy bo homoseksualizm i 60 płci, następna pandemia obozy koncentracyjne dla niezaszczepionych, zrobimy z NWO speedrun


@SzubiDubiDu: sugerowanie, że Razem to jakaś komuna xDDDDDD Na zachodzie, który od lat nie chce upaść, byliby łagodną socjaldemokracją
Szymon Hamownia: jestem tym typowym buntownikiem na którego głosują wszyscy zmęczeni dotychczasowymi partiami, po wyborach sprzedam się szybciej niż Paweł Cookies


@SzubiDubiDu: Podejrzewam, że "sprzedany" to on jest od samego początku - ktoś za nim stoi. Jego agenda też jest dziwna - od serii fajnych postulatów ekologicznych, przez wątpliwe postulaty światopoglądowe, do szuryzmów w stylu likwidacji gotówki.

sugerowanie, że Razem to jakaś komuna xDDDDDD Na zachodzie, który od lat nie chce
PO: eurokomuna


@SzubiDubiDu: xDDDDDDD

Razem: (...) będziesz tylko #!$%@?ł robaki i był szczęśliwy bo homoseksualizm i 60 płci, następna pandemia obozy koncentracyjne dla niezaszczepionych


@SzubiDubiDu: no tak było, nie zmyślam. Źródło tych rewelacji: zapewne głowa OPa albo jakiś filmik z Memcenem.
wydają się być taką stereotypową nową lewicą, z kolorowymi włosami i przenoszeniem nieistniejących tutaj problemów z USA.


@sredni_szu: no jak dla ciebie komuną jest to, że ktoś pokoloruje sobie włosy i jakiś członek bezrefleksyjnie podszedł do problemu z USA to.... xD

ma potrzeby ekonomiczne zaspokajane przez prawicowych populistów


@sredni_szu: *myśli że ma. To co robi PiS to nie jest realizacja lewicowego podejścia do ekonomii tylko rozkradanie i rozdawnictwo
Razem: (...) będziesz tylko #!$%@?ł robaki i był szczęśliwy bo homoseksualizm i 60 płci, następna pandemia obozy koncentracyjne dla niezaszczepionych


@SzubiDubiDu: dosłownie tak jest w krajach, gdzie są partie takie jak Razem. Znajoma z Belgii wysyłała mi ostatnio list z obozu koncentracyjnego dla niezaszczepionych, w którym skarżyła się że tego dnia nie dostała swojego dziennego przydziału robaków. Szwagier też kiedyś był tam na szparagach w Belgii i widział sytuację, jak dziecko
no tak było, nie zmyślam. Źródło tych rewelacji: zapewne głowa OPa albo jakiś filmik z Memcenem.


@ananasowy

"Obowiązek szczepień przeciw Covid-19 według projektu Lewicy miałby dotyczyć dorosłych, a osoby niezaszczepione miały by podlegać karze grzywny. Z przepisu wyłączono osoby, które otrzymały od lekarza przeciwwskazanie do przyjęcia szczepionki."

https://www.rp.pl/polityka/art19172731-zandberg-tam-gdzie-rzadzi-lewica-epidemia-jest-w-duzo-wiekszym-stopniu-pod-kontrola

Obóz kowidowy z Australii:
Pobierz
źródło: b6ec8439948dce688d3d32ef3ebc496c
: no jak dla ciebie komuną jest to, że ktoś pokoloruje sobie włosy i jakiś członek bezrefleksyjnie podszedł do problemu z USA to.... xD


@szybki_zuk: Może nie komuną ale objawem ekstremalnej lewicy. I tych jakichś członków chyba nie ma aż tak mało.
Uważam że taka partia - tym bardziej że to jedyna partia, która na serio ma na sztandarach ogarnięcie kilku kwestii światopoglądowych - jest w sejmie potrzebna i pewnie nawet
@ananasowy: ale co mnie #!$%@? obchodzi memcen? xD Ja skupiam się na słowach zandberga.

W krajach cywilizacji zachodnie były obozy (australia), odbieranie dostępu do kont w bankach (kanada), a w europie zachodniej policjanci pałowali ludzi bez masek bo se siedzieli w parku (francja, niemcy). Więc najpierw by były grzywny a potem coraz więcej bo "zachód też tak robi". A ty wyskakujesz z jakimiś #!$%@? z konfy co walą konia do putina
przy PO, też powinno być o prywatnym folwarku, wystarczy spojrzeć na przykład, na to co we Wrocławiu robi Sutryk (realnie z nadania PO). Jedyne co różni te partie, to stosunek do UE i Niemiec.


@symetrysta nick nieprzypadkowy xD
@SzubiDubiDu: no jak coś już nie trwa to jest historią, co mnie obchodzi stosunek partii w 2023 do kowida? xD to tak jakbym dzisiaj głosował na tego trenera reprezentacji Polski, który ma najlepszy plan na MŚ2022 w Katarze. To już było. A w 2022 to sobie podróżowałem po Europie i pracowałem też normalnie, nie przypominam też sobie noszenia maseczek w sklepach, wiem że u lekarza wymagali maseczki, bo byłem podbić książeczkę
Konfederacja: sprzedamy nasz kraj ruskim, simple as that


@SzubiDubiDu: mógłbyś się chociaż postarać i napisać coś co byłoby spójne logicznie i odwołujące się do faktów z referencjami, ale to już wymagałoby od ciebie używania czegoś czego nie posiadasz.
@szybki_zuk: No to czym? Bo moim zdaniem odpały z jakimiś zaimkami, wykrzywianiem języka dla 0,000001%% populacji czy *fobiami to ekstremizm światopoglądowy. Nawet jeśli nie idzie za tym chęć grabieży środków produkcji.
@SzubiDubiDu: Nie myślałeś kolego, żeby przestać myśleć o partiach w ten sposób bo ponad nimi wszystkimi stoją interesy wielkich graczy i populistyczne zachcianki tego głupiego narodu, potrzebne do wygrania wyborów? Nie ma znaczenia, kto rządzi w Polsce.
podoba mi się jak jednocześnie na raz plują na mnie prawaki i lewaki i wyzywają od #urojeniaprawakoidalne

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SzubiDubiDu: Cześć, jako centrysta mogę ci powiedzieć, że to po prostu prawda. Przedstawiasz prymitywną i wyolbrzymioną narrację dziwnym trafem tylko w przypadku tych liberalniejszych partii, cóż za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sredni_szu: A nie wydaj ci się, że w ogóle błędem da lewicowca powinno być patrzenie na pilotkę przez pryzmat diagramu Nolana i te wszystkie jego pochodne "kompasy polityczne", czterodzielne układy współrzędne itd.? Niejaki Nolan z czego nie wszyscy zdają sobie sprawę był prominentnym, amerykańskim libertarianinem. Ten sposób widzenia sceny politycznej jest tak na prawdę korzystny z tego, libertariańskiego czy może nieco łagodniejszego, liberalnego punktu widzenia i to, że tak wielu ludzi
@niecodziennyszczon: Z punktu widzenia lewicowca może tak, przy czym mi trudno się uosabiać z lewicą, widzę siebie jako konserwatywnego liberała, ale w rozumieniu bardziej zachodnim. I poniekąd jako czysty "antypis" - nie zgadzam się z nimi w sensie światopoglądowym (nie chciałbym tutaj dużych zmian, ale raczej dojechanie do europejskiej średniej, z zapewnieniem wolności do życia jak się chce i od wpływu religii) i gospodarczym (fundamentalnie nie zgadzam się z rozdawnictwem pieniędzy,