Wpis z mikrobloga

A tak krzyczą, że to TVP sieje propagande i inne głupoty
() no tak bądź chory, nie bierz L4, do którego masz prawo, bo zniszczysz morale pracownicze, zdezorganizujesz miejsce pracy, a firme zmusisz do zatrudnienia nowych osób () kołchoz lubi to, a potem zakatarzony i czerwony z przegrzania kowalski nie bierze chorobowego jak się naogląda takich pierdół TVNowskich () i tu się z pisem zgodze, że chcueki #!$%@?ć to gówno z naszego kraju, może by powstała krajowa, inna stacja lepsza od TVNu, polsat też juz zlecial na swój glupi ryj i teraz ciągle publikuje newsy ze świata zamiast pokazać głównie wydarzenia ze swojego kraju, co mnie obchodzi co się dzieje u murzynów () no ale tak hurr durr to TVP sieje glupoty chlip chlip

#bekazpodludzi ##!$%@? #gownowpis #niewiemjaktootagowac #bekaztvn
u.....r - A tak krzyczą, że to TVP sieje propagande i inne głupoty 
(-‸ლ) no tak bądź...

źródło: 20230317_065401

Pobierz
  • 140
@hansschrodinger: 3 mld chłopie to 250 mln miesięcznie, czyli 833 tys dziennie, gdyby rząd takie pieniądze chłopie płacil, to by waluta #!$%@?ęła i byłaby denominacja waluty jak w '95 z mln na PLN

Łykasz tanią propagande niemieckich szmatławców
@Deska_o0: No to ci odpowiedziałem człowieku, że nie marzy mi się TVP4 tylko coś na wzór polsatu, a do ostatniego pytania nie będę się odnosił, bo się głupio pytasz, przeczytaj ze zrozumieniem mój wpis i zamieszczone JPG
()
@Vidan: Nie, nie jest prawda, nawet w JDG zatrudniając do 5 osób, pracownik na Uop ma prawo do chorobowego, to wtedy można zatrudnić kogoś z PUPu na zastępstwo. Pokazalem wam na przykladzie jak TVN sieje propagande
No to ci odpowiedziałem człowieku, że nie marzy mi się TVP4 tylko coś na wzór polsatu


@userrrr: ok, czyli niech będzie że nie TVP4 tylko Orlen TV, skoro w dalszym ciągu marzy ci się stacja niby prywatna ale trzymana za mordę przez pis

a do ostatniego pytania nie będę się odnosił, bo się głupio pytasz


@userrrr: to ty starasz się głupio manipulować, pomijasz wszystkie pytania które to obnażają i z
to wtedy można zatrudnić kogoś z PUPu na zastępstwo


@userrrr: Aaa czyli jak zachoruję mi mój pracownik to mam dzwonić do PUP i mi udostępnią nowego który od razu zgodzi się na moje warunki i na następny dzień przyjdzie do pracy bez medycyny pracy, przeszkolenia BHP i stanowiskowego?

Zejdź na ziemie chłopie, nie masz bladego pojęcia o prowadzeniu firmy.
@Deska_o0: XDD ty jesteś jakiś chory? To mnie tu atakują cały czas jakbyś nie zauwazył i odpowiadam każdemu, to wy nie potraficie zaakceptować faktu, że to wasze kochane tvn kłamie jak z nut i śmiem stwierdzić, ze nawet gdyby osobiście TVN przyznało się, to szerzenia propagandy, to wasz sprany umysl przez ich propagande zinterpretuje to cytuje "A no to fajnie, super TVN jestem z wami, #!$%@?ć pisiorów" XDDDDD

A orlen TV