Wpis z mikrobloga

A tak krzyczą, że to TVP sieje propagande i inne głupoty
() no tak bądź chory, nie bierz L4, do którego masz prawo, bo zniszczysz morale pracownicze, zdezorganizujesz miejsce pracy, a firme zmusisz do zatrudnienia nowych osób () kołchoz lubi to, a potem zakatarzony i czerwony z przegrzania kowalski nie bierze chorobowego jak się naogląda takich pierdół TVNowskich () i tu się z pisem zgodze, że chcueki #!$%@?ć to gówno z naszego kraju, może by powstała krajowa, inna stacja lepsza od TVNu, polsat też juz zlecial na swój glupi ryj i teraz ciągle publikuje newsy ze świata zamiast pokazać głównie wydarzenia ze swojego kraju, co mnie obchodzi co się dzieje u murzynów () no ale tak hurr durr to TVP sieje glupoty chlip chlip

#bekazpodludzi ##!$%@? #gownowpis #niewiemjaktootagowac #bekaztvn
Pobierz
źródło: 20230317_065401
  • 140
@szybki_zuk: Kolejny, który używa słów, których znaczenia nie rozumie. Ty nie wiesz człowieku co to jest zamordyzm, bo tego nie przeżyłeś, a będziesz #!$%@?ć jak potłuczony, że obecnie mamy taki rząd w Polsce, weź sie puknij w ten pusty sagan człowieku
()
@su1ik: Ale ja o tym wiem stary, że ludzie oszukują lekarzy by Ci im wystawiali l4 by wziąc sobie "urlop". Ja niestety nie mam takiej możliwości, bo mnie janusz rucha w dupsko cały czas na umowie i robie na zleceniu, wiec nie mam l4, ani urlopu
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@szybki_zuk: Czy ty właśnie dzielisz zamordyzmy na większe i mniejsze? XD pomogę ci. Zamordyzm oznacza stosowanie wobec kogoś rygoru, to inaczej rządy silnej ręki. Synonim tego słowa to dyktatura. Możesz mi powiedzieć, kiedy pisiory nam wprowadzily dyktature? ( ͡º ͜ʖ͡º) bo jakoś sobie tego nie przypominam chłopczyku żebyśmy żyli w dyktaturze
@choochoomotherfucker: A ja wiem, że Ty jesteś wykopkowym trollem (cholera jesteś różowym i nie wiem jak odmienić trolla na wersje damską) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uj mnie obchodzi co prywatnie pracodawca sobie myśli o l4 ja wiem, że te uje najchętniej by pracownikom w ogóle nie płacili chorobowego, zamiast Uop to UZ dawali, no bo on przecież od ust sobie odejmuje żeby dać nam prace
(
Uj mnie obchodzi co prywatnie pracodawca sobie myśli


@userrrr: To nie ma znaczenia, co Cię obchodzi, telewizja i internet są dla wszystkich i są w nich materiały na różne tematy. Jeśli Cię to nie interesuje, to nie oglądaj.

Dlaczego uważasz, że jestem trollem?