Wpis z mikrobloga

A tak krzyczą, że to TVP sieje propagande i inne głupoty
() no tak bądź chory, nie bierz L4, do którego masz prawo, bo zniszczysz morale pracownicze, zdezorganizujesz miejsce pracy, a firme zmusisz do zatrudnienia nowych osób () kołchoz lubi to, a potem zakatarzony i czerwony z przegrzania kowalski nie bierze chorobowego jak się naogląda takich pierdół TVNowskich () i tu się z pisem zgodze, że chcueki #!$%@?ć to gówno z naszego kraju, może by powstała krajowa, inna stacja lepsza od TVNu, polsat też juz zlecial na swój glupi ryj i teraz ciągle publikuje newsy ze świata zamiast pokazać głównie wydarzenia ze swojego kraju, co mnie obchodzi co się dzieje u murzynów () no ale tak hurr durr to TVP sieje glupoty chlip chlip

#bekazpodludzi ##!$%@? #gownowpis #niewiemjaktootagowac #bekaztvn
Pobierz
źródło: 20230317_065401
  • 140
Wy macie jeden zasadniczy problem, tak jedna jak druga strona mysli ze jest lepsza od tej drugiej. TVP sieje propagande, ale tvn jest krysztalowo czysty. Pis jest zly, ale PO jest super. W druga strone dokladnie to samo. Nie zal wam energii zeby sie tak przepychac tutaj?
@crahn: Ja się nie przepycham właśnie próbuje tym łbom pokazać, że TVN wcale taki czysty nie jest, bo ma ładny niebiesko-żółty pasek info na dole ekranu w programie fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@userrrr:

no ale tak hurr durr to TVP sieje glupoty chlip chlip


Wcale nie widać, że to pisowski trol pisał XD W poście o tvn chłop się nie mógł powstrzymać, żeby nie pochwalić rzetelności tvpis na koniec, wiarygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Deska_o0: Nie wmawiaj mi nieprawdy TVNowska marionetko, ok? Po pierwsze ci wyraźnie napisałem żebyś nie używał słów, których znaczenia nie rozumiesz

Reżim - Reżim, także reżym (fr. régime „porządek”) – rygor, rząd, władza, system władzy. Określenie to jest popularne w znaczeniu pejoratywnym, definiując władzę nielegalną, nieuznawaną, bezprawną, pochodzącą z uzurpacji.

Synonim słowa reżim - najczęściej spotykane wyrazy bliskoznaczne słowa reżim to: rygor, autarchia, autokratyzm, porządek, zamordyzm, system, despotyzm, żelazna dyscyplina, karność,