Wpis z mikrobloga

A tak krzyczą, że to TVP sieje propagande i inne głupoty
() no tak bądź chory, nie bierz L4, do którego masz prawo, bo zniszczysz morale pracownicze, zdezorganizujesz miejsce pracy, a firme zmusisz do zatrudnienia nowych osób () kołchoz lubi to, a potem zakatarzony i czerwony z przegrzania kowalski nie bierze chorobowego jak się naogląda takich pierdół TVNowskich () i tu się z pisem zgodze, że chcueki #!$%@?ć to gówno z naszego kraju, może by powstała krajowa, inna stacja lepsza od TVNu, polsat też juz zlecial na swój glupi ryj i teraz ciągle publikuje newsy ze świata zamiast pokazać głównie wydarzenia ze swojego kraju, co mnie obchodzi co się dzieje u murzynów () no ale tak hurr durr to TVP sieje glupoty chlip chlip

#bekazpodludzi ##!$%@? #gownowpis #niewiemjaktootagowac #bekaztvn
Pobierz
źródło: 20230317_065401
  • 140
@Deska_o0: I jeszcze jedno co do twojego głupiego pytania kto karze przychodzic chorym do pracy, to można wywnioskować po tych TVNowskich pierdach z zamieszczonego przeze mnie JPG, to Ty nie potrafisz tego zrozumiec, bo twoim jedynym celem rozmowy ze mną jest atak i wmawianie mi nieprawdy, ze szerze propagande, dlatego kasuje twoje wpisy, bo nie mam ochoty dyskutowac z POwskim klamcą i manipulatorem

"Kazdy kto chce wolne media jest bazywany pełowcem"
@userrrr: co #!$%@? jest ja się pytam? (°°

1. Wstawiasz jeden screen wyrwany z kontekstu bez podania źródła, żeby ktoś sobie mógł zweryfikować treść materiału.
2. Czytasz komentarze innych pomijając ich argumenty.
3. Usuwasz komentarze, które Ci nie pasują.

Ale tak, tak pis po jedno zło. Tvn to śmietnik, tvp dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NAPRAWDĘ juź nie odpisuj, BO SAM się pogrążasz w swojej chorej narracji


@userrrr: nie zesraj się darek, przecież i tak kasujesz wszystkie moje wpisy i odnosisz się do własnych urojeń a nie ich treści, ja mam świetną zabawę patrząc jak się poniżasz i bronisz kochanej matuszki rasyji której media ktoś miał czelność nazwać reżimowymi
@Deska_o0: Z nas dwóch to Ty masz urojenia i nie nazywam się darek. Naprawdę idź się leczyć człowieku, bo jest z tobą nie najlepiej

Mnie gówno obchodzi co się dzieje w rosji, to ty twierdzisz, że mamy reżimowe media, a ja ci po raz któryś z kolei mówię żebyś nie używal słów, których znaczenia nie znasz. Jesteś jak ten wykopek, z ktorym ostatnio pisałem co twierdzil, ze obecnie zyjemy w państwie