Wpis z mikrobloga

A tak krzyczą, że to TVP sieje propagande i inne głupoty
() no tak bądź chory, nie bierz L4, do którego masz prawo, bo zniszczysz morale pracownicze, zdezorganizujesz miejsce pracy, a firme zmusisz do zatrudnienia nowych osób () kołchoz lubi to, a potem zakatarzony i czerwony z przegrzania kowalski nie bierze chorobowego jak się naogląda takich pierdół TVNowskich () i tu się z pisem zgodze, że chcueki #!$%@?ć to gówno z naszego kraju, może by powstała krajowa, inna stacja lepsza od TVNu, polsat też juz zlecial na swój glupi ryj i teraz ciągle publikuje newsy ze świata zamiast pokazać głównie wydarzenia ze swojego kraju, co mnie obchodzi co się dzieje u murzynów () no ale tak hurr durr to TVP sieje glupoty chlip chlip

#bekazpodludzi ##!$%@? #gownowpis #niewiemjaktootagowac #bekaztvn
u.....r - A tak krzyczą, że to TVP sieje propagande i inne głupoty 
(-‸ლ) no tak bądź...

źródło: 20230317_065401

Pobierz
  • 140
@humun: Z przeziębienia może rozwinąć się zapalenie płuc. Twój janusz polubiłby twój komentarz teraz, ale normalnie powinieneś się wykurować, a nie przychodzić chorym do pracy, a przy okazji zarażając innych współpracownikow co dodatkowo pogorszy sprawę, bo więcej osób będzie przeziebionych. Oszczędności janusza na twoim chorobym nie powinni cie obchodzić, tylko powinieneś się domagać swoich praw. TVN #!$%@? głupoty
@userrrr: nie oglądam TV więc nie wiem o czym był artykuł, ale co z przedstawionego obrazka się nie zgadza i gdzie jest choćby sugestia że ktoś powinien chodzić chory do pracy? ( _)

tu się z pisem zgodze, że chcueki #!$%@?ć to gówno z naszego kraju, może by powstała krajowa, inna stacja lepsza od TVNu


@userrrr: TVP4 ci się marzy, wszystko jasne, nie było pytania
@userrrr ale tu nie ma nic do rzeczy Janusz tylko po p lekarz którego mam to raz , a dwa nikomu to nie przeszkadza bo tu wszyscy przychodzą przeziębieni do pracy i nikt się nie przejmuje że zarazi innych i wychodzą z takimi założeńiami jak na załączonym obrazku
Nie, nie marzy mi sie TVP4 skąd te wniosji? Miałem na myśli nową, prywatną stacje na wzór takiego polsatu, który jest polski ale ostatnio coś sie zaczyna #!$%@?ć


@userrrr: przecież zacytowałem ci konkretny fragment twojej wypowiedzi do której się odniosłem, a ty udajesz że nie widzisz tak samo jak pytań które muszę powtórzyć bo też pewnie ci umknęły dziwnym trafem

nie oglądam TV więc nie wiem o czym był artykuł, ale
@userrrr ale żeby dostać l4 to ktoś musi je wypisać a u mnie to jest główny problem. A dopiero potem mentalność wszystkich w koło. Sproboj pójść na L4 to nie Janusz będzie najwięcej marudził tylko cała reszta pracowników.