Wpis z mikrobloga

Do lekarza najbliżej za kilka lat eeeee

eeeeeee nie ma terminów

bioro pieniadze?!?!?!/178381!

gdzie moje składk1?!?!?!?!


Tymczasem dziś do poradni gastroenterologicznej przyszły 4 z 8 osób na endoskopie. Termin oczekiwania był 2 miesiące. Endoskopia kontrolna/diagnostyczna. Nie piszcie, że zrobili prywatnie, bo jak chcą robić prywatnie to po #!$%@? się umawiają. Jeszcze szpital potwierdza przyjście, a potem nie przychodzą i nawet nie odbierają. Co za #!$%@? kraj. Dwie nieobecne osoby to norma ale #!$%@? połowa to ja #!$%@?.
Potem jeszcze komentarze tych samych kretynów na wszelkich portalach że lekarze nie leczoooooo

#medycyna #zdrowie #szpital #lekarze #lekarz
  • 25
@gracilis: @pilot1123 Dokładnie, albo grzywna w wysokości pensji takiego lekarza, czyli coś w przedziale 4-6 tys PLN, to był czas lekarza, debile zmarnowali jego czas i czas innych, którzy mogliby skorzystać z ich miejsca. Polacy mają problemy z pamięcią krótkotrwałą, robia coś, a za 5 min zapominają co robili wcześniej
@userrrr: Lekarze, których znam, z którymi pracuję zarabiają około 40k lub więcej na miesiąc. Myślę o grzywnie wielkości dniówki takiego lekarza, lub zapłaceniu kwoty która jest równowartością badania na które się ktoś umówił i nie pojawił.
Sam gdybyś dostał 50.000 grzywny za to że nie pojawiłeś się na badaniu to byś ocipiał :)
Ja w sytuacji w której za niestawienie się na badaniu groziła by mi kara 50k to bym sobie
@nocnica: nie można przyjęć kogos z ulicy w miejsce tej osoby tylko powinna przyjsc kolejna z listy oczekujacych.Tak uwaza nfz i sądy. Problem jest taki ze na kolonoskopia i gastroskopię trzeba się przygotować ale nfz to nie interesuje.
@negtner: A ja bym wtedy przyszedł, bo nie chciałbym zabulić takiej grzywny
( ͡° ͜ʖ ͡°) to by skutecznie odstraszało takie elementy. Ludzie po prostu mają za dobrze w dzisiejszych czasach i im odwala
@negtner: Chcesz mieć jak u hamerykanów? Ceny za opiekę medyczną bardzo drogie, że ludziom opłaca się zdechnąć na chodniku, niż wezwać pogotowie, bo hamerykany nie potrafią w matematyke? ( ͡° ͜ʖ ͡°) lekarze POZ mają być darmowi tak jak jest teraz, ale powinni karać takich śmieszków co umawiają wizyty, a później nie przychodzą. Jak zabuli taki jeden z drugim potężną grzywne, to się nauczy. Starsze osoby nie
@pieknylowca: Możesz mi wytłumaczyć jaki sens mają mieć opłaty do zwrotu pacjentowi?
( ͡° ͜ʖ ͡°) ty to lepszy od hamerykanów, którzy mają ceny za opieke medyczna #!$%@? w kosmos i ludzie wola zdychać na ulicy, niż wezwać pomoc medyczną