Wpis z mikrobloga

@Savage2999: Gdyby ten gość był uczciwy to wyłączy monetyzacje. Mnie to wkurza, nie sądze aby tego było dużo, ale zawsze. Czesc filmików ma w ogóle niską wartość, ale są ewidentnie dla wyświetleń. Nie jestem fanatykiem prawa autorskiego, ale gość zżyna cudzy darmowy kontent i liczy że wypromuje przez to kanał, a potem może go i w sume nawet sprzeda, za konkretną ilość jest cennik.
@SmutnyStefan: za regularne słuchanie wydry wówczas misia i wyciąganie z tego co lepszych smaczków powinna być płacona typowi gruba kasa, nie każdy chce się nabrać w tym bagnie tym bardziej za darmo. I mimo że do kanałów shooterskich mam podobne podejście, to w przypadku wronieckiej typowi się należy, zwłaszcza że łysy wyłącza komentarze na swoich filmach.
@blogger: Tak i nie. Zajrzyj na Github dajmy na to. Miliardy linii kodu za absolutne friko. Wikipedia - fundacja żebrze co roku o forse choć ma nadwyżki podobno na 20 lat. Ale żaden edytor w życiu grosza nei widział. Crakerka która złamała denuvo i to kilkukrotnie (o ile to faktycznie kobieta) - nisamowity feat intelektualny. Myślisz ze to wszystko trwa piec minut? Jak ludzie proofreadują i skanują książki na Wikisource i
@SmutnyStefan: i niech sobie zarabia, ale w przeciwieństwie do innych youtuberów nie zabiera mu pieniędzy, bo oglądający go to inne osoby, niż oglądający mszę z oficjalnego kanału miśka - na restreamach są ludzie dla toczenia beczki z misia, oni nie zapłacą na sektę i tak ani złotówki - za to wierni oglądający miśka na oficjalnym kanale jak najbardziej.
@blogger: Niby racja. Mimo to ja oglądam całość, przynajmniej kazań i wybiórczo inne rzeczy. W tych szotach kontekst jednak bywa pominięty, a ostatecznie to po prostu nie jego kontent i tyle, Nawet jeśli jest tak jak piszesz, to on buduje sobie publike na zasysaniu cudzego i to nie jest fair tak czy inaczej.
@SmutnyStefan: oczywiście że nie - ale znając podejście misia do tematu żymian lub innych, to jest bardzo duża szansa na to że oficjalny kanał może spaść z rowerka łącznie ze wszystkimi filmami - (miał już dwa bany czasowe, więc trzeci może już się wiązać z usunięciem całego) W związku z czym, podobnie jak u tigera bonzo - kanały shooterskie robią za coś w rodzaju kroniki, zapisującej usunięte już dawno materiały, które
Crakerka która złamała denuvo


@SmutnyStefan: założyła nie tak dawno temu własną sekte miras...
Co do githuba sie tez nie zgodze w pelni. W większosci sa tam po prostu juz napisane linie, bo komus były do czegos potrzebne. Prywatnie. A ze ktos moze tez tego potrzebowac to ludzie wrzucają.
Wiki jak to wiki. Nic nie wiadomo na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale faktycznie uzupełnia sie ja pro
No i co z tego że komuś były najpierw potrzebne? To nawet ma sens - uważam cos za ważne, czegoś mi brakuje to zaczynam projekt, ale sęk w tym że na wielu projektach podchwytuje to czasem mnóstwo ludzi, projekt rośnie, wszystko ogólnie sie rozwija. Liczą sie te dziesiątki godzin spędzone na pracy, za którą nikt nie płaci. Można? Można, więc on niekoniecznie musi mieć te reklamy.
Co do wikipedii to też jako