Wpis z mikrobloga

Nie miałem nigdy jakiś wielu wybitnych zdolności. Wszystko raczej na przeciętnym poziomie. Choć w jednej kwestii dostrzegłem pewną abberacje.
Już od dzieciaka zauważałem, że wybitnie łatwo i skutecznie przychodzi mi wyciąganie prawidłowych wniosków z pozornego braku związku.
Rozumiecie.
Podam taki przykład: spędzaliśmy za dzieciaka czas z kolegami. Mielismy w lesie swoją baze gdzie każdy z nas przynosił jakiś szajs i świecidełka, jak jakieś #!$%@? sroki do gniazda.
Pewnego razu zeszlismy sie tam, ale taki Maciuś zauwazył, że zniknął wihajster który przyniósł tam wczoraj i Inba na całego.
Oczywiście nie ma winnych. Nikt nic nie wie, choć o tej bazie wiedzieliśmy tylko my.
Nikt nie był w stanie dojść kto #!$%@?ł wyhajster. Ja wiedziałem to już tego samego wieczora gdy położyłem się w łóżku.
Przypomniałem sobie wtedy drobne nic nie znaczące szczegóły : np. jak to gdy 2 tygodnie temu maciuś pokazał nam wszystkim u siebie w domu wihajster . Zawsze byłem dobrym obserwatorem. W każdym momencie życia, obserwowałem i analizowałem. Tak i tego dnia , spojrzałem na zachwycone twarze gawiedzi. Jednak w jednej twarzy dostrzegłem pewne cienie. Cienie grymasu ? cienie zazdrości? zwał jak zwał. Zapamiętałem ten szczegół ulotny jak pył po machnięciu motylich skrzydeł. Zobaczyłem coś w twarzy Jacka. Jednak wtedy kiedy ja nie byłem w stanie skupić się na niczym innym, jak na niepasującej do sytuacji mało zauważalnej mimice, każdy z naszej piątki zachycał się wihajstrem. Tylko mnie zastanawiał ten niepasujuący do ogólnej układanki puzzel, w atmosferze radości. Suma summarum okazywało się potem, że jacuś #!$%@?ł. Nie tylko w tej sytuacji - w każdej sytuacji zanim inni coś rozstrzygali, ja wiedziałem to wcześniej.

Teraz, wiele lat później zdolność ta dalej mnie prześladuje.
Obserwując związki, znajomych jak i nieznajomych. Dzieciatych, niedzieciatych, słuchajac o ich związkach, perypetiach łóżkowych, obserwując ich życie ogólnie mówiąc, dostrzegłem kolejną zależność.
Z tego co zauważyłem: Kobiety które utrzymują częste i intensywne stosunki seksualne, przez najdłuższy czas utrzymują również dobrą sylwetkę i wygląd.
Serio. Nawet po porodach. Kobiety które uprawiają seks tylko od dzieciaka do dzieciaka zamiast przez cały ten czas przerwy między narodzinami, kończą o wiele mniej atrakcyjne niż ich koleżanki które rypią się z mężami na potęge pomiędzy jednym dzieckiem a drugim.

Nasze ciała to potęzne ekosystemy i sieci zależności. W nauce dopiero skrobiemy po powierzchni zrozumienia tych zależności.
Ja wyłuskuje z tej plątaniny pewną zależność, mianowicie: ciało kobiety, które dostaje sygnały, że właścicielka tego ciała nie unika kopulacji, a wręcz przeciwnie. Kupuluje, chce kopulować, więc najwyraźniej, płodni samcy też chcą z nią kopulować - dostaje sygnał.

Każda komórka przez sieć zależności dowiaduje się, że trzeba utrzymać ciało w dobrej kondycji, z dobrą przemianą materii, nawilżone, naoliwione, produkować ten zasrany kolagen bardziej by nie zacząć wyglądać jak #!$%@? orzeszek włoski, by dupsko nie było upasłe i obwisłe, a soczyste i wystające.
Wszystko dlatego, że wie, iż to jedyna strategia by utrzymać najlepszych samców i ich geny przy dziurze, w gotowości.

Tak, dokładnie tak - im wcześniej kobieta traci tą chęć do dzikiej i nieograniczonej nastoletniej kopulacji , tym prędzej jej ciało, zaczyna zwijać kram. Bo utrzymywanie dupska i cycka i dobrej talii, w najlepszej formie, to wydatek energetyczny. Gdy organizm rozumie, że bombelek juź namachany, a właścicielka nie garnie się do kolejnego peklowania. Zwija za przeproszeniem kosztowne banery reklamowe i zamyka biznes. Na zawsze. Odkładając już jedynie tłuszcz do samego rozkładu życia i potencjału utraconych erotycznych uniesień.

#dupeczkizprzypadku
#ewolucja #antropologia #biologia #ladnapani #rozowepaski #mamy #zony #zona #seks #zwiazki #malzenstwo #stosunki #slodkijezu #kobiety
KwantWykopu - Nie miałem nigdy jakiś wielu wybitnych zdolności.  Wszystko raczej na p...

źródło: temp_file.png3670589196805927572

Pobierz
  • 33
@programista15cm tłuke wam #!$%@? jak dzbanom, a wy dalej swoje.
To co mówisz jest oczywiste nawet dla idioty i coś co działa równolegle. Ja mówię o czym innym. z lekko odwroconą przyczyną i skutkiem, choć to bardziej skomplikowane niż po prostu odwrócona przyczyna i skutek. przeczytaj uważnie
im wcześniej kobieta traci tą chęć do dzikiej i


@KwantWykopu: z dupy aksjomaty sobie zakladasz. Normalna kobieta, ze zdrowymi hormonami chce sie ruchac do poznej 55-60.
Zwlaszcza jak ma dobra anatomie lechataczki, potezne wzwody i latwo osiaga orgazmy pochwowe.
Wiekszosc kobiet ogolnie ma wieksze libido niz faceci
@KwantWykopu: daruję sobie twoje komentowanie mojej mamy, cokolwiek to ma znaczyć. Powiem Ci tylko tyle, że jeśli uważasz, że wszyscy wokół ciebie to debile, to może warto raz zastanowić się nad sobą, a nie innymi.
@heartheroar: to było raczej zaproszenie do dyskusji. A nie do wypowiedzi nie na temat :) co ma do tego „rób jak uważasz” i plusik od opa który dopiero co twierdził ze duże ego to nie on.

Duże ego to podstawa osoby z zaburzeniami narcystycznymi, a nie „zdrowej psychicznie i wolnej jednostki”. Akurat potężne ego które daje przymus jego karmienia jest zaprzeczeniem wolności. Pewne rzeczy takie ego pomaga osiągać, ale odbiera możliwość