Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: Ja też. Do dzisiaj uwielbiam. AoE to moje dzieciństwo. Kocham tę grę. Miałem sczytane numery CD-Action z doniesieniami przedpremierowymi drugiej wersji. Mam do dzisiaj w piwnicy mieszkania rodzinnego. Każde doniesienia prasowe powodowały u mnie wypieki na twarzy. Już jak pierwszą wersję widziałem u ziomeczka z bloku to szczękę z podłogi zbierałem -

@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf

Po tym poznać dobrą grę, że po 20 latach wciąż daje fun chociaż to, żeby sobie wszystkie
@PodniebnyMurzyn: najlepsze, że pewna otwartość łapała mnie na braku analizy pewnych sytuacji - jako że młodzież byłem.
A dzisiaj jak ściągniesz aoe2 ze steama, to masz w samouczku i to w podstawach, jak można i trzeba optymalizować pewne procesy, już nie mówiąc o trikach nagranych na yt i blogach.

np. Ja chodziłem trzema wieśniakami i polowałem na zwierzynę, a to trzeba inaczej, trzeba jednym wieśniakiem zwabić ją jak najbliżej skupu, czyli
@Zielony34: fajny był czas RTSów, mój ulubiony to Stronghold (1 chyba najbardziej klimatyczna), lubię wszystkie części do 2 Legends, potem to już zupełnie coś innego ( ͡° ʖ̯ ͡°). W AoE 1,2 też dużo grałem, bardzo podobne było Age of mythology. Rise of nations, też bardzo fajny rts, jakoś empire earth mi nie przypadł do gustu. Polanie 2 było super w postaci rpg jaki rts. The Settlers